Mycha optyczna

Mam pytanie dotyczące tej myszki http://benchmark.pl/artykuly/recenzje/m … NB-30.html

Jakie są wasze opinie: czy byscie jąkupili czy nie?? ITD :smiley:

Jak chcesz to możesz sobie ją kupić, nie wydaję się być zła, ale mam nadzieję, że nie ma tej wady, konkretnie chodzi mi o to czy nie skacze sama po ekranie, bo większośc sakcze( wiem bo miałem i skakała)Choć ta ma inny sposób zasilania, może to zredukowało ten problem? Zaryzykuj, a nuż się uda :smiley: :smiley: :lol:

no gosc mowil że jak testowal to zero problem a co do skakania to mozna zmienic(zwiekszyc) odswiezanie

Czego się nie mówi żeby zarobić :smiley: :smiley: Może nie ma tego problemu, nie wszystkie mychy to mają, ale większość optyków.

Bardzo ładnie wyglądająca mysz no i supcio cena 8) Bierz ją.

Witam.

Jak dla mnie to troszkę jest bez sensu mysz optyczna z podkładką po to kupuję optyczną by pozbyć się podkładki i co z tego że niby mysz jest bez przewodowa jak i tak musisz mieć pod nią podkładkę bo inaczej kicha a ona już ma kabel , tak więc mimo niskiej ceny nie polecałbym zakupu lepiej kupić optyczną z kablem nie mamy wtedy ograniczeń co do położenia myszki

Fajna mycha, ja bym brał, większość syfiatych myszy optycznych jest po tej cenie, a ta wygląga na całkiem dobrą, a taka tania. Jestem ZA :wink:

Tania, jak się zepsuje nie będzie żal :wink: :wink:

Może nie jest to szczyt marzeń ale na razie nie narzekam a jak się popsuje to też nie będzie rozpaczy bo też tania 59.90 zł http://manta.com.pl/produkty.php?id=1059〈=pl

co z tego że nie bezprzewodowa jak i tak w tamtej jest kabel tyle że przy podkładce .

Używam co prawda wspomnianego tam przewodowego modelu Opto-013, ale jeśli są to praktycznie takie same myszy, to możesz ją śmiało brać.

Mysz jest dokładna, w moim modelu sporadycznie zdarzają się przeskoki kursora (ale naprawdę bardzo rzadko), więc jeśli tutaj układ optyczny jest poprawiony, to wniosek oczywisty. Co do twardości trzeciego przycisku w kółku, to faktycznie jest on dosyć twardy, ale bez problemu można się przyzwyczaić.

Mnie sie podoba :smiley: