Mydoom A, B, and C (Doomjuice)

Witam. Microsoft wydał właśnie kolejne narzędzie do usuwania tych wirusów wraz z najnowszą jego odmianą: Doomjuice.

Do pobrania z tej lokalizacji:

http://www.microsoft.com/downloads/deta … layLang=en

Wielkie dzieki!

Fajnie wiedziec ze jest też odmiana C :confused: Pierwsze słysze :expressionless:

Informuje iz doomjuice nie jest najnowsza odmiana mydooma. Jest to robak ktory wykorzystuje kompuery zainfekowane mydoomem do rozprzestrzeniania sie mozna go bardzo latwo usunac programem MksClean.exe

Dobrze, zgadzam się z sz.223 jednak jakby na to nie patrzeć jest to wirus i jest on zapewne gościem niepożądanym na naszym komputerze.

Nie ma takiego usera :cry:

Otóż, jest taki Asterisk. Jest to właśnie szatan223, jednakże ze względu na jego nick nie piszę całej nazwy. I proszę mnie nie posądzać o jakieś “odchyły” religijne :-D…

1 - Jakoś nie bardzo mi odpowiada wszelkie

zniekształcanie nicka - przecież w sieci to nazwisko.

2 - Czy ja coś takiego napisałem - MODERATORZE :evil:

Ja go niezniekształciłem. Po prostu mi nie odpowiadają pewne nazwy, tak bym to ujął. Ale to nie powinno być przedmiotem tej dyskusji, ponieważ jest to moja osobista sprawa, jak ja kogoś tytułuje i zapewniam że nie czuje do nikogo wrogości, ze względu na jego nick.

A co do tych odchyłów to przecież ja Ci tego nie zarzuciłem, że tak napisaleś.

Się nie ma o co denerwować Szanowny Panie Asterisku :slight_smile: .

1 -

Ale właśnie ktoś może Ci to zarzucić jako Moderatorowi :smiley:

2 -

A czym jest to stwierdzenie ?

:o

To było stwierdzenie ogólne, nie skierowane do konkretnego adresata.

Nie chcę być upierdliwy, ale tego !

posta skierowałeś do mnie :smiley:

Otóż nawet przez chwilę o Tobie nie myślałem, pisząc tego posta :lol: .

Proponuję zakończyć tą dyskusję, ze względu na “małą pożyteczność społeczną” :smiley: .