Myjka cisnieniowa variant - opinie


(Djkamilos) #1

Witam! Właśnie chcę kupic sobie myjkę ciśnieniową. Jestem zainteresowany tą myjką : http://allegro.pl/item298412451__myjka_ ... w_fv_.html

Niestety nigdzie na necie nie znalazłem żadnych opinii o tej myjce. Jeśli ktoś posiada tą myjkę lub widział jak spisuje się ona w "akcji" to bardzo proszę o napisanie swojej opinii.

Pozdrawiam.


(Zbych ) #2

U mnie taką można znaleść w piwnicy tyle tylko że to produkt no-name ale jest identyczna jak ta na aukcjii , zakupiona w tesco działała jakieś 1,5 roku czyli około 4-5 myć samochodu , z opisu pompa aluminiowa i jest ale co z tego jak koncówki z dopływem i odpływem wody są plastikowe i to właśnie one uległy uszkodzeniu i myjka leje na wszystkie strony świata , w dodatku koncówki te mają jakieś dziwne wymiary i skok gwintu że nic nie idzie dopasować jedynie samemu coś utoczyć. Niepolecam.


(Djkamilos) #3

Zbych1 , myślisz, że ta myjka byłaby lepszym wyborem ??

http://allegro.pl/item294374747_nowa_my ... 1300b.html


(Zbych ) #4

myślę że zdecydowanie lepszym w koncu to w miare szanująca/znana firma. Tylko należy zwrócić uwage że myjki tego typu (lekkie , tanie i poręczne) są do użytku "własnego" czyli raz zakiedy umyć auto i nie przeciążać urządzeń czyli praca ciągła około 10min i przerwa na fajke.


(Djkamilos) #5

Dzięki za pomoc. Raczej wezmę tą drugą.