MyPhone Cube vs LG Fino vs LG F60

Ktoś używał, któregoś z tych telefonów? Gdyż mam w przedłużeniu abonamentu do wzięcie któregoś MyPhone Cube lub LG Fino lub LG F60. Telefon będzie głównie do przeglądania neta, pisania SMS, Facebooka oraz robienia zdjęć. Więc żadne gry itp, a jedyne wymaganie to aby działał płynnie.

Cube obiektywnie ma lepszy procesor, aparat i dodatkowo jest dual simem. Możesz sprawdzić sobie w jakiejś porównywarce :slight_smile: Ja bym wybrał Cuce’a, bo nigdy nie patrzę na logo, tylko na parametry. Ale każdy ma własne priorytety :stuck_out_tongue:

Nie znam Cube’a ale jeżeli porównywać LG Fino i LG F60 to lepiej F60 ze względu na obsługę LTE, ale Fino ze względu na aparat - zależy co ma większy priorytet u Ciebie.

@ZigiTop Wcale że nie ma lepszych. Może na papierze ma lepsze taktowanie ale mediatek z mali400mp2 nie da rady snapdragonowi z adreno 306/302. Jeśli chodzi o aparat to Cube i Fino mają tylnie takie same w specyfikacji a praktyce każdy aparat potrafi robić zdjęcia inaczej, najlepiej było by się przejść do salonu operatora albo lokalnego marketu z elektroniką i popróbować. SMS i Facebook chodzą na każdym telefonie więc to raczej nie jest kryterium aczkolwiek jak się zmęczy telefon [zgrzeje] to ten z mediatekiem może wyłączać aplikacje bo się szybciej nagrzeje choć skoro do gier nie będzie wykorzystywany to raczej chodzi o ram a ram w każdym jest 1 gb więc tak czy siak będzie działać. Wydaje mi się że wybór telefonu z tej półki i do tego przeznaczenia będzie tylko na polu kosmetycznym i ew. wyświetlacz który w Cube jest najlepszy [5", 220ppi tzn. pixel per inch = pixel na cal = wyrazistość]