Myslisz ze znasz sie na grach? Rozwiaz ten quiz!

Zapraszam http://www.bitpit.be/ test jest po EN lecz pytania nie są zbyt trudne i każdy kto się uważa za gracza powinien to rozwiązać bez problemu.

Mój wynik 60% poprawnych odpowiedzi.

heheh nawet dobry :stuck_out_tongue: Miałeś szczęscie ja tylko 30% poprawnych odpowiedzi :(:frowning:

Wielkim graczem nie jestem, ale 56% uzyskałem :stuck_out_tongue:

48% te co gralem to spoko, ale rpg i strategie to nie dla mnie :wink:

hubpaw nie szczęście tylko wiedza :stuck_out_tongue:

za pierwszym razem milem JEDYNE 76 % :slight_smile: za drugim razem 89 %:smiley:

88 % fajne pytania nie które heh

Hehe… :smiley:

78%.

Ja nie grać w ogóle a mieć 70% :o

To ja powiem tak, Nie gram wcale a wcale, grałam może w 4 z tych co tam były. Ustrzelić się da równe 50% :stuck_out_tongue:

Złączono Posty : 17.01.2007 (Sro) 22:18

edit: o widzę że da się lepiej jednak > gratulacje KahlanAmnell :smiley:

Na szybkiego - 62% :wink: (zrobienie testu zajęło mi 7 minut)

Powtórka - 92% :smiley: (3 minuty :P)

dobra 98% w 2 min za 2 razem. qrde że też musiałam się pomylić :stuck_out_tongue:

Gratuluję, Joan :slight_smile:

E no nie ma czego. Bez sensu ten test, cwane to by było może jakby były zamieniane miejscami odpowiedzi…

pawekkh0.th.jpg

Za 3. razem :stuck_out_tongue: Ale ja się nie uczyłem położenia odpowiedzi na pamięć, tylko ich treści - pytań już nie czytałem :stuck_out_tongue:

Eeee jak uczyłem? :stuck_out_tongue: Ty kujonie :smiley: Ja zapamiętałam po prostu 1 i 2, fotograficzna pamięć, ale to jest mało twórcze w tym przypadku. Przynajmniej się do zawodu nadajemy :stuck_out_tongue:

loooolhr1.th.jpg

Zapamiętywałem treść odpowiedzi - np. gdy chodziło o screen z Grand Thieft Auto, to zapamiętywałem właśnie tę nazwę gry. I później, gdy widziałem wśród odpowiedzi “GTA” - to od razu zaznaczałem :slight_smile:

Zgadzam się - zdecydowanie się nadajemy :slight_smile:

PS Na PW mogę Ci wysłać mój iloraz inteligencji mierzony za pomocą oficjalnych testów przy selekcji kandydatów do MENSY :wink: Rozmawiałem kiedyś na GG z Panem Lelukiem - nie wiem, czy wciąż jest jakąś szychą w tej fundacji, ale jeszcze 3-4 lata temu był odpowiedzialny za skonstruowanie testu dla TVN :wink:

60% :] jakbym lepiej umiał nagielski to moze by bylo 70% …

64% :stuck_out_tongue:

54% całkiem nieżle ;]