[MySQL] Odzyskanie bazy z plików

Witam,

otóż mam pewien problem. Zainstalowałem Skype przez który przestał działać localhost. Myślałem że padł mi serwer więc nie myśląc specjalnie nad rozwiązaniem odinstalowałem WAMPa nie robiąc kopii bazy sad.gif . Jak się okazało to Skype blokował mi proty więc zainstalowałem WAMPa jeszcze raz, skopiowałem katalog data z plikami ale baza nie działała - wiesza się.

Teraz jako serwer mam XAMPP ale nie wiem jak odzyskać dane.

Oto pliki z katalogu data:

ib_logfile0

ib_logfile1

ibdata1

oraz katalog jako nazwa bazy a w nim pliki frm dla każdej tabeli osobno oraz plik db.opt. Silnik bazy to InnoDB.

Czy wie ktoś jak odzyskać te dane? Albo mógłby to zrobić dla mnie (niestety nieodpłatnie - są to małe pliczki które potrzebuję na uczelnie a wyszukiwanie jeszcze raz tych samych danych to syzyfowa praca). Bazy nie są duże, maks chyba ok 100 rekorów w jednej tabeli, reszta bardzo małe. Idealne były by pliki SQL z instrukcjami INSERT dla danych.

Sprawa jest dość pilna gdyż w przeciągu tygodnia musiałbym to oddać na uczelnię.

Proszę o pomoc, najlepiej taką gdzie nie istniało by ryzyko uszkodzenia serwera gdyż robię kolejny projekt i walka z XAMPPem nie jest mi potrzebna sad.gif.

Pozdrawiam