Mysz bezprzewodowa OEM i BOX - o co chodzi?

Mam do Was pytanie… W komputroniku zauważyłem taką sytuację, że myszka w wersji produktu OEM np. kosztuje 83 zł a ta sama tylko, że wersji BOX już 100 zł… Czym one się różnią ?? Na czym polega ta cała “procedura” ??

Po drugie, co powiecie na temat tej myszy ?? Dobra ?? :

http://www.proline.pl/shop.php?prodid=LOG+910-000342

Z góry dziękuję za pomoc… :slight_smile:

Dlatego , wszystkim życzę miłych i wesołych świąt…

Wersja BOX: dostajesz wszystko w pudełku z instrukcją, sterownikami itd.

Wersja OEM: dostajesz myszkę zapakowaną w opakowanie foliowe. :slight_smile:

A myszka wg. mnie OK. :slight_smile:

stasiek1240 , a powiedz mi bateria ile może trzymać tak przy intesywnym używaniu… Powiedzmy tak okolo 10-12godzin ?? A może jaką byś mi polecił, najlepije do 100 ale do 110 sie zgodzę :smiley: jeszcze…

Nie wiem ile może bateria trzymać bo nie interesowałem się myszkami. Ale wg mnie na pewno więcej niż 12 godzin. :wink: Sam mam Logitech optyczną na kabelku. :mrgreen:

Chodziło mi, że ja używałbym jej okolo 12 godzin… A tak to moze z ile?? 3mc, 6??

Mam nadzieję, że tyle wytrzyma. Ale nie jestem pewien. :slight_smile:

Teraz znalazłem taką :

http://www.komputronik.pl/Myszki/Logite … ,id,21289/

Wycinek :

Ma funkcję inteligentnego zarządzania energią, która wydłuża żywotność baterii do 8 miesięcy. Tę żywotność można jeszcze bardziej wydłużyć przez wyłączanie myszy, gdy nie jest używana.

Chyba tą kupie, a prosze mi powiedzieć czy pojdzie na Ubuntu ??

szczerze mówiąc to wątpię, żeby ona wytrzymała 8 miesięcy na jednym zestawie baterii (te 8 miesięcy to pewnie w jakiś specjalnych warunkach, np. określone baterie, używanie myszki 2h dziennie, wyłączanie jej, itp.)

kiedyś miałem myszkę radiową A4Tech i zmieniałem w niej baterie co ok. 2 tyg

teraz mam optyczną Logitech i ładuje ją co ok. 5 dni

a na ubuntu pójdzie, tylko być może będziesz musiał się “pobawić” żeby wszystkie przyciski/rolki działały :slight_smile:

Mi z komputronika mowili,że powinna wytrzymać do 5mc z okolo 10 godzinami uzywania codziennie i bez wyl. jej… Więc nie wiem… :confused: Tylko wiesz efazeti , ponadź akmulatorki sa słabe i cienko trzymają niż baterie alkaiczne…:smiley: Tak też mi mówili :smiley:

@hommi Najlepiej to sobie kup akumulatorki AA (np. GP Power Bank) i sobie ładuj co jakiś czas. 2500 mAh na pewno dłuuugo będą trzymać. Sam takie mam i aparat cyfrowy baaaardzo długo na nich pracuje, nawet z lampą błyskową. :slight_smile:

mnie moje akumulatorki (NiMH 1700mAh) nie przeszkadzają, wkładam myszkę na 5h do ładowarki i mogę działać dalej

a co do baterii to kumpel ma myszkę Logitecha (taką najprostszą), jutro go spytam co ile wymienia baterie