Mysz bezprzewodowa-żywotność baterii

Witam.Kupiłem niedawno myszkę bezprzewodową firmy “MANTA”.Po naładowaniu baterii starcza mi na korzystanie przez 1,5 tygodnia.Czy to normalne aby tylko na taki krótki czas działała? Czy powinienem wymienić baterie?

1,5 tygodnia korzystania z laptopa to mało? Jeżeli tyle Ci trzyma laptop to gratuluje xD A jeżeli mysz Ci wytrzymuje 1,5 tygodnia to też nie jest wcale tak mało

nie wiem czy dobrze cię rozumiem,

ale jeśli są tam zwykłe baterie typu “paluszek” - to ich się nie ładuje! muszą to być akumulatory.

a czas ich życia zależy od ich pojemności i jakości (producenta) i od tego ile cykli mają już za sobą.

Dodane 05.06.2009 (Pt) 16:44

ehh według mnie to mało… u mnie baterie w myszy bezprzewodowej wyciągnięte z czegoś, znaczy nie nowe, działają od 3 miesięcy (8h dziennie i 5 dni w tygodniu)

W opakowaniu miałem dołączone akumulatorki…firmy krzak… :slight_smile: Korzystam średnio 2 godziny dziennie i mysz starcza tylko na 1,5 tygodnia.Moim zdaniem to mało.

niestety muszę cię zmartwić ale nic na to nie poradzisz, większość myszek bezprzewodowych taka już jest. miałem już kilka takich różnych firm i baterie też tyle trzymały, w jednej Creativa jak wstadziłem nowe baterie duracel to jak grałem cały dzień to baterie po 3 dniach były dead a w zwykłym korzystaniu to max 2tyg trzymały a w myszce firmy manta to nawet się nie dziwie.

jak do tej pory to jedyne myszki bezkabla które długo trzymają to są Logitech LX7 i LX8, ja mam LX7 to duracele wytrzymują 6 miesięcy a energizer ultra lithium 8 miesięcy i to użytkowania 7 dni w tygodniu po średnio 12-13h dziennie, przy twoim uzytkowaniu pewnie z rok by pociągneły.

krótko mówiąc wszystkie myszki pozatymi co napisałem krótko trzymają i się nie opłaca kupować, nawet taki Razer Mamba za prawie 500zł wystarcza na 15h ciągłej pracy a to już żal.

Nie oszukujmy sie, ale ta firma… Poza tym przed kupnem trzeba było zastanowić. Mysz bezprzewodowa to zbędny bajer, gdy korzystasz z laptopa kilka godzin dziennie.

Ostatnio wymieniłem te akumulatorki firmy krzak, a zakupiłem firmy GP 850.One starczają mi na 2 tygodnie.A może będzie lepiej jak kupie zwykłe baterie Duracela.

Dodane 06.06.2009 (So) 13:58

Co ty chcesz od tej firmy,moim zdaniem mają dobre produkty w przystępnej cenie.Może wg.ciebie to zbędny bajer,ale dla mnie nie.Przecież nie kupie myszki Microsoftu która kosztuje u mnie 200zł.Bo to jest dopiero zbędny wydatek.

Ktosiek100 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Temat poprawiony. :slight_smile:

ja mam mysze logitecha, używam baterii Energizer Lithum i starcza na miesiąc - 2 miesiące