Mysz Bluetooth i problem

Witam zakupiłem taki wynalazek: Bluetooth NoteBook Mouse 5000

http://www.allegro.pl/item320812676_mic … sklep.html

Mysz miała być do laptopa ale… nie chce z nim współpracować.

Moj Compal w ogole jej nie chce wykryć a pecet nie ma z tym najmniejszego problemu.

W obu jest ten sam system i takie cyrki.

Skąd można pobrać oprogramowanie do tej myszy bo na stronie microsoftu o

dziwo nie ma!

Może problem leży w bluetooth??? W pececie mam bluesoil czy jakoś tak a w

laptopie nie wiem jakiej firmy:-/

Pozdrawiam

a moze miał ktoś problemy w innym laptowie z nie działającą myszką pod BT.

Dodam ze u mnie mysz nie współpracuje z kadłubkiem Compala FL90.

mysz bluetooth microsoft 5000 też miałem ten problem i jakie ja cuda nie wyprawiałem to się w głowie nie mieści włącznie z wywaleniem wszystkich usb z windowsa a nawet konsoli dotykowej. Męczyłem męczyłem i wymęczyłem. A więc zrobiłem tak: przy starcie (windows xp home) trzeba przytrzymać guziczek pod myszką. Oczywicie najpierw wogóle ją włączyć a w górnej części myszy będzie sygnalizować na zmianę na zielono i czerwono. System zainstaluje samoczynnie (w moim przypadku laptop HP nx6310) HP integrated module with bluetooth 2.0 wireless technology i będzie widoczny jako urządzenie bluetooth w menadżerze urządzeń. I tu zawisłem na dwa dni bo nie chciała działać bo nie była widziana. I teraz nie żaden panel sterowania jak kombinowałem tylko mój komputer/moje miejsce interfejsu bluetooth. Potem obejrzyj urządzenia w zasięgu. I tu już myszkę znalazł. System sam sobie pobierze sterownik, wyglądało na to że gdzieś z sieci ale nie wiem skąd. Od tej pory już miałem działającą myszkę nawet przy podłączonej drugiej bezprzewodowej ale pod USB. Teraz mam o jeden port USB więcej.

Powodzenia! =D>

Witam.

piszesz, że masz microsoft 5000. Chciałbym się dowiedzieć jak się sprawuje ten gryzoń? Czy są jakieś opóźnienia czy się chwilami zawiesza i czy komp szybko reaguje na polecenia, bo słyszałem, że czas reakcji jest dłuższy od myszy na kabelku. Ja nie mam żadnego pojęcia na temat myszy bezprzewodowych a chciałbym sobie taką kupić tylko nie chce wyrzucić kasy w błoto.

Witam,

chciałbym się podzielić wrażeniami odnośnie tej myszki. Używam jej w połączeniu z laptopem dell xps m1730.

Wykonanie myszki jest na wysokim poziomie, dobre plastiki, nic nie skrzypi, miła w dotyku, malutka. Jeżeli chodzi

o połączenie bluetooth to myszka rozłącza (lub raczej przechodzi w stan uśpienia) się co kilkanaście minut, po czym nie działa przez 3~20s i potem jest ok.

Ma też opóźnienia, różne w zależności od obciążenia systemu. Mam wrażenie, że jest to wina systemu - Vista 32bit home.

Niestety nie znalazłem rozwiązania w postaci jakiegoś patcha i chyba jedna jeszcze osoba miała podobne złe doświadczenia właśnie na Viscie.

Tak czy siak jest to bardzo irytujące, szczególnie że nie jest to urządzenie z dolnej półki.

Jeżeli ktoś ma podobne doświadczenia to proszę o kontakt.

Witam

Mnie ta myszka też “zacina sie” na kilka, kilkanaście sekund co 15 minut, jak ktoś miał już taki problem prosze o jakas podpowiedz bo nie moge sobie z tym poradzic.

Cóż: po pierwsze nie wiem o co b z:

ale mniejsza z tym. Do takiego typu myszki powinno być oprogramowanie musowo! Jakieś sterowniki czy coś w tym stylu - szukałeś w google?

niestety szukałem ale nic nie znalazłem, oddałem nawet myszkę do reklamacji ale oni po dwóch tygodniach dali mi nową myszkę problem niestety pozostał moj model to Microsoft Bluetooth Notebook Mouse 5000

Dodane 15.08.2009 (So) 19:31

może jakieś pomysły gdzie szukać przyczyny bo myszka raczej sprawna, system to vista home laptop samsung.

Dodane 15.08.2009 (So) 20:36

up

Jak by tu ktoś wpadł przez przypadek tak jak ja poszukując problemu jak powyżej tylko z WIN-10
Działała wcześniej i bez przyczyny przestała działać a komputer dalej widział myszke jako sparowaną.

AsusPro, WIN10, mysz; Microsoft Bluetooth Notebook Mouse 5000

Przekopiowane z innej strony;

How to Resolve Bluetooth Issues on Windows 10?

For bluetooth mouse, try the fix below:

Remove the mouse from Settings > Devices > Bluetooth > Manage Bluetooth Devices

Uninstall the Generic Microsoft Bluetooth device: Device Manager > Bluetooth. Click "Scan for hardware changes", then Windows will automatically identify the bluetooth adapter and install a correct device driver

Press pairing button on mouse

Go back to Settings > Devices > Bluetooth> Manage bluetooth devices and see if your mouse is listed as "ready to pair".

Kod parowania to: 0000

U mnie pomogło,