Mysz Corsair M65 PRO RGB środkowy przycisk (scroll) nie działa poprawnie.

Witam. Mam problem z myszą wymienioną powyżej. Chodzi tu głównie o kliknięcie scrolla, przewijanie działa bez zarzutu. Nie wiem co zrobić bo mysz działa jak najbardziej poprawnie ale ten scroll. Od jakiegoś czasu zauważyłem że nie działa czy to w grach czy innych aplikacjach, nie chce kupować nowej myszy bo jak mówiłem, bardzo dobrze sobie radzi, a mysz nie jest stara. Próbowałem coś zaradzić w tej aplikacji ICUE, ale bez skutecznie. Może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał. Jeżeli tak to byłbym bardzo wdzięczny jakby ta osoba podzieliła się rozwiązaniem ze mną.

Może fizycznie trzeba zrobić konserwacje myszki a nie grzebać w software za rozwiązaniem jak nagle ci się nie pobrał nowy sterownik z Windows Update / Repozytorium dystrybucji GNU/linux.

Tylko najpierw sprawdź kiedy kończy się gwarancja/rękojmia (zwłaszcza jak dla ciebie stara to musi mieć 4-10 lat, co raczej wskazuje na koniec „3 letniej” gwarancji lub próby z rękojmią).

Mysz zakupiłem 2019r. w grudniu czyli praktycznie 2020 rok. To oznacza, że mysz posiada już ponad półtorej roku. Niestety nie wiem na ile mam gwarancję. Zapewne na 2 lata, więc może jeszcze się uda. Tylko problem jest taki, że nie mam żadnej myszy na zastępstwo. Muszę chyba jakąś skombinować.