Mysz Defender Forced (GM-020L) jak zmienić kolor podświetlenia, gdzie sterowniki?

Hej kupiłem mysz Mysz Defender Forced (GM-020L) ale jest problem nie mogę zaaktualizować sterowników po prostu strona nie odpowiada znalazłem Defender Game Center ale program wygląda jakby ktoś w paincie narysował a na dodatek nie ma całkowitego tłumaczenia jest jakakolwiek możliwość zmiany podświetlena w tej myszcze?

Myszka nie posiada edytowalnych profili podświetlenia.
https://pl.defender-global.com/catalog/mice/forced-gm-020l-black-6-buttons-3200dpi
Program wygląda jak wygląda. Ma po prostu dać możliwość ustawiania, szybkości, makr, profili ustawień pod konkretną grę.
Czy to myszka gamingowa, czy tylko z wyglądu? Nie podali przyspieszenia jakie ma. Szybkość śledzenia 30 IPS trochę szybsza niż w tanich myszkach biurowych. Nazwy sensora nie podali pewnie dlatego, że to myszka za 7 euro. Zarządzalne RGB w takiej myszce nierealne. :stuck_out_tongue_winking_eye:

No, Defender to jakiś Chińczyk pewnie. Może ma funkcję antywirusa? xD

nie ma ale jakby miał to zaraz systemowe pliki mógłby przenieść do kwarantanny :rofl:

ze sterownikami jeszcze gorzej na razie gram bez i nawet nie jest tak źle ale dzięki za link temat do zamknięcia.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.