Mysz do gamingu

Witam. Mam taki dylemat, otóż chodzi o to, że mam w tym momencie myszkę która jest na baterie i już mnie lekko powiedziawszy wkurza. Zdecydowałem się na zakup myszki w cenie do 140 zł Głównymi moimi faworytami, których zauważyłem na ten moment jest Logitech G300s oraz Steelseries rival 100 . Zdaję sobie sprawę, że do takich myszy już należy kupić podkładkę, jednak chciałbym zapytać was przy jakiej myszce będę miał najlepszy fun w grach?

Cześć,
jeżeli technologicznie lub jakościowo produkt nie jest jakoś specjalnie ułomny (w powyższych przykładach nie jest), to najważniejszy jest kształt, a precyzyjnie, dopasowanie do wymagań ergonomii danego gracza. Po prostu zwróć szczególną uwagę na bryłę myszki i oczekiwania co do komfortu względem tego aspektu.

Przewodnik, jak dobrać myszkę.

Głównie chodzi mi o wytrzymałość i o to, która myszka ma lepszy sensor. Chciałbym pograć parę lat na tej myszce i oczekuję od niej wytrzymałości ( teraz mam klawiaturę z logitecha która ma już 10 lat i nie zamierzam jej na razie wymieniać, bo jest wyśmienita, natomiast myszka od nich przetrwała rok i po prostu zacina się i jest do wyrzucenia, stąd moje zapytanie o taką kwestię).

Od paru dobrych lat nie produkuje się już wytrzymałego sprzętu. Konsument ma skonsumować maksymalnie zaraz po okresie gwarancji i kupić nowe (choćby innej firmy). To nie są czasy superpancernych MX np. MX518 lub tanich i dobrych A4techów.

Zajrzyj na stronę, którą zlinkowałem. Są tam naprawdę świetnie przeprowadzone testy wszelakie. Znajdziesz odpowiedź na wiele pytań.

Ja osobiście używam Razer DeathAdder Elite. Warto zainwestować więcej pieniędzy na pewny sprzęt. Jest bardzo wytrzymała. Super leży w dłoni, jest bardzo wygodna. Jeśli chodzi o moją prywatną ocenę daje 10/10. Mam nadzieję, że pomogłem !

1 polubienie