Mysz do gamingu

(Astreuz) #1

Witam. Mam taki dylemat, otóż chodzi o to, że mam w tym momencie myszkę która jest na baterie i już mnie lekko powiedziawszy wkurza. Zdecydowałem się na zakup myszki w cenie do 140 zł Głównymi moimi faworytami, których zauważyłem na ten moment jest Logitech G300s oraz Steelseries rival 100 . Zdaję sobie sprawę, że do takich myszy już należy kupić podkładkę, jednak chciałbym zapytać was przy jakiej myszce będę miał najlepszy fun w grach?

(nietopyrz) #2

Cześć,
jeżeli technologicznie lub jakościowo produkt nie jest jakoś specjalnie ułomny (w powyższych przykładach nie jest), to najważniejszy jest kształt, a precyzyjnie, dopasowanie do wymagań ergonomii danego gracza. Po prostu zwróć szczególną uwagę na bryłę myszki i oczekiwania co do komfortu względem tego aspektu.

Przewodnik, jak dobrać myszkę.

(Astreuz) #3

Głównie chodzi mi o wytrzymałość i o to, która myszka ma lepszy sensor. Chciałbym pograć parę lat na tej myszce i oczekuję od niej wytrzymałości ( teraz mam klawiaturę z logitecha która ma już 10 lat i nie zamierzam jej na razie wymieniać, bo jest wyśmienita, natomiast myszka od nich przetrwała rok i po prostu zacina się i jest do wyrzucenia, stąd moje zapytanie o taką kwestię).

(nietopyrz) #4

Od paru dobrych lat nie produkuje się już wytrzymałego sprzętu. Konsument ma skonsumować maksymalnie zaraz po okresie gwarancji i kupić nowe (choćby innej firmy). To nie są czasy superpancernych MX np. MX518 lub tanich i dobrych A4techów.

Zajrzyj na stronę, którą zlinkowałem. Są tam naprawdę świetnie przeprowadzone testy wszelakie. Znajdziesz odpowiedź na wiele pytań.

(bmfoo444) #5

Ja osobiście używam Razer DeathAdder Elite. Warto zainwestować więcej pieniędzy na pewny sprzęt. Jest bardzo wytrzymała. Super leży w dłoni, jest bardzo wygodna. Jeśli chodzi o moją prywatną ocenę daje 10/10. Mam nadzieję, że pomogłem !