Mysz do gier

Witam potrzebuję myszkę pod Counter Strikea 1.6 swoją już zajechałem tzn dokładnie scrolla bo kółko już przy kręceniu w dół co kilka “skokow” działa jak by krecilo sie w górę.

Mam a4tech X7, grałem tym 2 lata, gwarancja sie skonczyla i bidula padła :smiley: wiec czas na zmiane, moze cos polecacie? czy kupić znowu X7 na kolejne 2 lata ?

na pewno muszę mieć 5 przycisków i nie ma innej opcji.

może ktoś jest posiadaczem albo przetestował

SteelSeries ikari mouse,

Intellimouse Explorer IE 3.0

Logitech G5

najbardziej kusi mnie IE 3.0 gdyż grają nią najlepsze zespoły CSa no i cenowo jest OK

tak myślę a podkładkę SS qck juz rok :slight_smile:

Razer DeathAdder :wink: - Razer Copperhead , zależy co lubisz i jaką kwotą dysponujesz nie opyla się kupować myszek przedziału Razer Lachensis (nie wiem czy dobrze piszę) bo i tak nie wykorzystasz 4k DPI :wink:

A skok w scrollu jest niedozwolony w ligach o ile grasz na steam w ligach :wink:

A może coś tańszego? http://www.ceneo.pl/2200957

Wcześniej też miałem a4-techa x7. Ten Tracer w zupełności mi wystarcza, a jest sporo tańszy od myszek, które podałeś.

Bierz IE 3.0 sam ją posiadam + podkładkę ss qck+ fnatic i nie mam zamiaru ją wymienić na żadną inną. Jeżeli się zepsuje - kupie drugą ie.

Jeżeli grasz na małej czułości to ta mysz jest dla Ciebie, jeżeli na dużej - pomyśl nad DeathAdderem.

Scroll, jak dla mnie jest ok, większość narzeka, że chodzi głośno itp… mi nie przeszkadza.

Co do bocznych przycisków to fakt, wyglądają jakby miały zaraz wylecieć, ale to tylko takie wrażenie, ogólnie są ok.