Mysz do laptopa

Witam,

 

muszę kupić nową mysz, ponieważ obecna dokonała swojego żywota.

Obecnie mam logitech performance mouse mx, która miała kilka wad:

  • lewy przycisk w miarę szybko przestał działać prawidłowo. Trzymając go wciśniętego, działał tak, jakbym co chwilę puścił przycisk i znowu go wcisnął, przez co zaznaczanie tekstu było mocno utrudnione.

  • precyzja, a w zasadzie jej brak. Delikatny ruch ręką nie powoduje nawet minimalnego ruchu kursorem

  • 2,4Ghz - w momencie dużego obciążenie wifi, mysz działa podobnie do przyrodzenia 70 latka z mocno chorą prostatą

 

Szukam nowej myszy, która spełni następujące warunki:

  • mała wtyczka do usb, którą wsadzę do laptopa i o niej zapomnę

  • wyższa precyzja od ww. logitecha, tak aby najdelikatniejszy ruch myszką, przekładał się na ruch kursorem

  • myszka ma być duża, pasować do męskiej dłoni przy kilkunastogodzinnej pracy

  • kółko oprócz przewijania musi się ruszać lewo/prawo i ten ruch musi być programowalny

 

warunki niekonieczne, ale pożądane:

  • nie 2,4Ghz, tak, żeby wifi nie zakłócało pracy

  • przy lewym przycisku nie chcę dodatkowych przycisków

  • albo długa praca na baterii, albo możliwość podłączenia kabla i pracy na kablu, który jednocześnie ładuje baterie

  • praca na możliwie największej liczbie powierzchni - szkło, spodnie jeansowe etc.

  • myszka to nie statek kosmiczny i powinna wyglądać jak myszka

 

Jakieś szanse, że taka myszka istnieje?

Proponuje tego razera:

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/8541368

Może i nie jest taki tani niemniej jest to bardzo dobry sprzęcik. Oferuje wysoką czułość i wygodnie leży w ręce. Jest również porządnie wykonana.

Mi osobiście podoba się również jej wygląd. Nie jest tak dziwaczna jak niektóre modele :stuck_out_tongue:

Bardziej klasyczna.