Mysz, dźwięk odmawiają

Witam, mam dość dziwny problem:

Podczas pracy na komputerze wystęuje dziwny błąd - raz na jakiś czas zawiesza się dźwięk

lub całkowicie wyłącza, kilka sekund później cały komputer się zawiesza - potrzebny

manualny restart jeżeli nie to to raz na jakiś czas wogóle wyłącza się myszka kursor stoi w

miejscu i trzeba uruchomić ponownie kompa CRTL ALD DEL .

Dodam, że przeskanowany kasperskym, ad awarem, zrobiona dek. dyskow twardych, rejestr

poczyszczony. Po reinstalce windowsa dzieje się to samo.

Komputer ma koło 2 lat zasilacz 350 wat, geforce6200, Celeron 2.53 ghz, 3x512 mb ram ddr400, WindowsXP SP2

Dlaczego tak się może dziać ? Czy zasilacz za słaby, możne dźwięk zintegrowany na płycie

uszkodzony, ale co wtedy może się dziać z myszką ?

Dodam że pół roku temu takich problemów nie było a nic w kompie nie zmieniałem. Może ktoś z

Was spotkał się z takim problemem ?

☼przeskanuj pamiec Memtest86

☼czy inne urzadzenia typu USB, COM, LPT zanikają

☼czy podkrecales CPU :?:

Ja miałem podobnie, co się okazało? Miałem popalone piny od 5V na wtyczce ATX od zasilacza, a to nie był zaden no name tylko Tagan 430W. Proponuję ci sprawdzić wtyczkę popatrzeć szczególnie na zasilanie 5V, a jeśli nie zauważysz niczego niepokojacego to zmierz napięcie na 5V tylko miernikiem.

DeNiro:

Nie podkręcałem procka, porty nie znikają.

Master76: Dzięki za radę, dzisiaj to sprawdzę. Dodatkowo wyczyszczę procesor WD40 i powietrzem oraz wymienię pastę na procesorze, bo wydaje mi się że dzieje się to wtedy kiedy aktywność procesora rośnie, m.in grając w FIFA 08 oraz Lineage II z dodatkowymi procesami.