Mysz - ideal

Witam.

Wlasnie Logitech wypuscil nowa mysz.

Ta myszka to ideal :o

:arrow: G7

2000 DPI, 2 akumulatory, pokryta teflonem…to tylko kilka zalet z mnostwa.

Co sadzicie ?

Ja juz zbieram na nia $$$ :slight_smile:

Ładne cacko, ale nie wydam tyle kasy na myszke :stuck_out_tongue:

jakbym miał kupe piniendzy i nie wiedział co z nimi robić to bym sobie właśnie nowe myszki kupował :jupi: to jest pomysł :lol:

Na pewno nie kupiłbym myszki, bo szkoda byłoby mi czasu na klikanie na zakup i przelewanie pieniędzy, nawet jakbym miał ich dużo, a poza tym dla mnie to po prostu “marnowanie pieniędzy”. : :?

Przypominam tylko że topic dotyczy myszy a nie kariery muzycznej Tomka 23.

OTy :arrow: KOSZ

myszka jak myszka moim zdaniem nic tutaj nowego nie wymyslili tylko zmienili opakowanie - sa tańsze innych firm podobnych parametrów o choćby TRUST którą uzywam i chwale sobie a dałem za nia 90 zł. Podsumowując szkoda kasy lepiej kupic coś wartościowego do kompa co go usprawni np: pamieć ,grafike ,wiekszy dysk.

Moja myszka ma scrool i 2 przyciski i wole taką niż jakąś z 15 ,bo prawie nigdy się 3 nie przydają :expressionless:

Ile kosztuje ?

Po co komuś taka myszka ?

Mi wystarczają takie za 15 zł.

Sama myszka kompa nie czyni :stuck_out_tongue:

50% albo i lepiej ludzi korzystajacych z komputera nie wykorzystuje ulatwien “dolaczanych” do myszki w postaci dodatkowego 1,2 czy 3 przyciskow :wink:

niczym patelnia, nic sie nie przypali :smiley: :stuck_out_tongue:

No cześć.

Mam trzy koty, zaraz mi ją złowią.

W takim razie wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. :diabel:

Faktycznie, można jajecznicę na niej smażyć… Fajna.

Czasem jajka - póki co na patelni…

Jednak kiedy już będę miał tę mysz, na pewno się to zmieni. :diabel:

Taaa… 340 zł za myszkę… Jeszcze na głowę nie upadłem, żeby tyle wydawać na gryzonia :smiley:

A jaki związek ma to pytanie z tematem?

Różne rzeczy sadzę - głównie lasy tropikalne.

Nie dosyć, że nie wiadomo po co komu taka myszka, to jeszcze jest brzydka.

Paramerty ma niezłe ale design … :?

Ja mam myszkę optyczną za 30 złotych z dwoma przyciskami i rolką (w niej 3 przycisk) made by hipermarket, śmiga już 5 miesiąc bez kłopotu. Wypas mi starcza :lol: To tak jak z samochodem tuning mechaniczny i optyczny, ta myszka zalicza się wg. mnie do optycznego by zrobić wrażenie na znajomych. Ten bajer ze stanem baterii to też jest zbędny, bo jak wcześniej miałem radiówkę to słaby stan baterii odczytywałem po reakcji kursora względem ruchu myszki pozdrawiam :slight_smile: ale każdy ma swoje fazy, szacunek ! :smiley:

Buahaha 340 zł tak? Hahaha, chyba by mnie pokopało, ja mam za 340 ale KORON, ze słowacji optyk, 3 przyciski i mi styka, po co mi jakieś cudo za 3 bańki które pochodzi 1 rok i na haś, a tak przynajmniej dużo nie stracę, 30 zł w tą 30 w tamtą… W tej myszce to od razu klawiatura :smiley: Możesz se wyrzucić klawe, będziesz pisał na myszy :smiley: Ale w końcu funkcjonalna, od razy przy kompie jajecznica :smiley:

Nie kali się, i co w niej jest czego brakuje myszce za 30 zł? No tylko DPI ma dużo i tyle.

Bażant , śmiecisz 8)

OT leci.