Mysz + klawiatura do 50 zł

Cześć, szukam zestawu myszy + klawiatury do maks 50zł do dużej ilości urządzeń (około 100 komputerów wszystkie z W10 - firma) Zależy mi na tym, żeby były biurowe i ciche. Na razie zrobiłem sobie taki zestaw, ale martwie się że mysz może być za mała (już raz miałem taki przypadek)
https://allegro.pl/oferta/kb313u-klawiatura-usb-black-ciche-niskie-klawisze-13238717712
https://allegro.pl/oferta/myszka-przewodowa-medion-ma105u-sensor-optyczny-12995496951

Zazwyczaj jak kupowałem mysz w takich cenach to była mała. Nie wiem jak tu. Kup jedną mysz, wypróbuj.

Dodatkowo sprzedawca ma ich za mało (trzeba będzie dobrać z 51 klawiatur i 88 myszek od innych/hurtowni).

Szukałem ostatnio tanich myszy i klawiatur w większej ilości, wybór padł na:
Mysz UGO Meru M100
Klawiaturę Natec Nautilus: czarno-szara, czarna.

Myszy są OK, klawiatury też chociaż trochę klikają podczas pisania. W tej cenie nic lepszego wtedy nie znalazłem. Zestaw mieści się w twojej założonej kwocie 50 zł.

Dodatkowo przy większych ilościach warto pisać do sklepu o ofertę indywidualną, zawsze dają jakiś rabat.

Biznes po taniości. Czyli jak ze stówki zarobić miliony. Polak cebulak.

Według opisu (i części zdjęć), ta klawiatura ma niemiecki układ QWERTZ.

Jeśli możesz lekko nagiąć budżet to taki zestaw byłby solidniejszy.

Nie dziaduj, kup 100 zestawów A4Techa, z 70zł, albo Logitecha ze 100zł. Ewentualnie przy 100 to może ceny zejdą te 5zł. Będzie gwarancja 24 miesiące i sprzęt pewny, a nie jakieś barachło.

Kiedyś do firmy kupowałem jakieś tanie myszki i klawiatury do testów. Jak zorientowałem się, że mam kilka kartonów barachła po latach, zacząłem kupować firmowe, mam te same od lat.

Zestawy Della są bardzo wytrzymałe, zdecydowanie bardziej niż chińskie wynalazki. Pracuję na takiej klawiaturze od lat i klawisze są wyślizgane do granic, powoli ścierają się napisy, a dalej korzysta się świetnie .

Poszukaj zestawów Dell KB216 + MS111-L

tylko K120 Przyszłość rekrutacji, czyli jak podpisać umowę z programistą - YouTube :wink: niestety już sprzedana HRejterzy - Złota K120-ka - 11712386648 - oficjalne archiwum Allegro :wink:

A4 Tech są firmowe? :joy:

Tak, są na rynku od 1987r. Specjalizują się w akcesoriach, są starsi od np. Razera i nie produkują zbyt wiele mydła i powidła. Ich niektóre produkty są bardzo trwałe i wręcz legendarne. Np. ich mała, srebrna klawiatura, czy niektóre myszki.

Takie skojarzenie:

Ja w jednym kompie mam jeszcze pierwszy model A4Tech Bloody V5M i działa bez problemów do dzisiaj. Trochę się kleiła wierzchnia warstwa, tak jak w starych odtwarzaczach MP3 ale trochę terpentyny i wyszorowanie wierzchniej warstwy załatwiło sprawę. Wszędzie dają tą cholerną warstwę gumowaną, która po czasie degraduje. Natomiast model A4Tech OP-620 w kompie serwisowym śmiga aż miło, w tej cenie dla mnie bomba.