Mysz Logitech V200 - brzęczy po włączeniu

Witam

Kilka dni temu zakupiłem na Allegro myszkę Logitech V200

e956c32733a035d3m.jpg

testuję ją i mam z nią pewien problem.

Dioda na górnej powierzchni myszy (zaznaczona na obrazku) po włożeniu baterii, świeci kilka sekund na zielono a następnie gaśnie, mysz w tym momencie zaczyna brzęczeć (jest to delikatny dźwięk dobrze słyszalny po przyłożeniu urządzenia do ucha, gdy jest zupełna cisza, dźwięk można usłyszeć podczas normalnego użytkowania).

W instrukcji pisze, że dioda powinna się świecić na zielono gdy baterie są naładowane, powinna migać na czerwono gdy baterie się rozładowują.

Oprogramowanie SetPoint pokazuje poprawnie naładowane baterie.

Wszystkie funkcje myszy działają poprawnie.

Pytanie, szczególnie do użytkowników tego urządzenia, czy takie zachowanie myszy jest normalne?? Jeśli nie, to muszę reklamować urządzenie. Nie mam w tej chwili dostępu do innego modelu aby porównać.

Co prawda nie uzywam tej myszy Logitecha. Ale jedyne wyjście to serwis. Coś jest z elektroniką.

używam v200 i powiem ci że po włączeniu myszki np. po wyjęciu baterii lub po zapięciu klucza usb to te z mi dioda u góry pomruga kilka sekund na zielono a potem zgaśnie. Co do brzęczenia to myszka baaaardzo cichutku popiskuje (słyszalne tylko po przyłożeniu do ucha) tylko wtedy gdy jest aktywna- świeci się zielona dioda od spodu, jak dioda gaśnie to cisza absolutna. Jeżeli słyszysz brzęczenie podczas pracy to coś nie tak- mojej nawet z odległości kilku centymetrów nie słychać, dopiero po rzyłożeniu ucha a to i tak jest jak wspomniałem cichutki pisk ale nie brzęczenie.