Mysz nie działa na PC, lecz na laptopie tak

Gdy wyjeżdzałem wczoraj wieczorem z domu, wszystko było ok, mysz działała, wróciłem, nic nie było robione, mysz niby świeci się jakby była podłączona ale niestety kursor się nie rusza. Próbowałem podpinać ja do różnych portów, ale w każdym dzieje się to samo. Natomiast gdy podpinam dokładnie tą samą mysz do laptopa wszystko jest ok.Z USB w moim PC też wszystko jest ok bo cokolowiek innego podepne to działa. Ma ktoś może jakis pomysł co to może być ? Dzięki.

Menadżer urządzeń ->myszka,odinstaluj sterownik i ponownie podłącz myszkę,niech Win sam znajdzie stery.Lub kłania się wujek Google http://support.microsoft.com/kb/838398/pl

Niestety nie da się usunąć sterownika, po prostu nie da się nacisnąć tej opcji. Lecz gdy wszedłem w szczegóły przy statucie urządzenia wyświetla się : "Windows cannot start this hardware device because its configuration information (in the registry) is incompete or damaged(Code 19) U wujka google już szukałem,a ten temat także żadnych odpowiedzi nie dał.

Dodane 15.01.2012 (N) 12:06

Dobra, temat może iść do zamknięcia. Okazało się ze mysz blokował Kaspersky 2010, nie mam pojęcia jak ale po usunięciu go śmiga.