Mysz nie dziala pod USB

Mam taki problem wczesniej myszka chodzila normalnie (byla podlanczona pod USB) potem ja odlanczylem i juz ten port USB jej nie wykrywa a 2 pozostale ktore mam w koputerze wykrywaja je. I jest tak ze np: jak podlacze do tego portu co nie wykrywa myszki np. drukarke to drukarke wykrywa komedia. Pomoże ktoś i napiszeco zrobić zeby to działało. Prosze o jak najszybszą pomoc bo bez myszki nie mogę "działać"na komputerze :confused:

Thx for help

Przeinstaluj(zaktualizuj) sterowniki od kontrolera USB.

a Dokładniej mógłbyś określić jak to zrobic :P, byłbym wdzieczny

Jakim2400 , podaj model płyty głównej. A może uźywasz HUB’a pod USB??

ja mam Laptopa czyli plyta glowna jest zintegrowana, a z HBA’ą (czyli jak dobrze rozumuje rozdzialka) to ja nie uzywam jej.

masz jakis pomysł ;/

W dniu 21.05.2008 , o godzinie 16:06 został dopisany post przez Jakim2400

1 USB szwankuje nie czyta only myszki inne czytaja myszke , a to szwankujace usb czyta allpozostale urzadzenia ;/ :?

Jakim2400 , hmm, a bierzesz pod uwagę uszkodzenie mechaniczne? Bo trochę dziwne, że inne wejścia USB działają ,a to jedno nie.

A teraz napisz to po polsku. :slight_smile:

Skoro masz uszkodzony port USB, a działa na innym, to w czym problem? Używaj innego.

A jeśli masz gwarancję na laptop, to dawaj do serwisu.

ale to wlasnie jedno czyta all urzadzenia (wykrywa je np: wykrywa drukarke) a myszki nie SZOK ;/

W dniu 21.05.2008 , o godzinie 16:14 został dopisany post przez Jakim2400

Gwarancji juz nie ma : [

W menadżerze urządzeń zobacz, czy nie ma ukrytej myszki. W menu widok, zaznacz Pokaż ukryte urządzenia. Jeżeli jest to ją usuń

A weic zrobilem tak jak Cosik powiedzial i . Klikam na myszke tam wysietlaja mi sie 2 myszki 1:Elantech Touchpad i 2:Mysz zgodna z HID

Jeżeli ta druga, to ta co nie chodzi i jest ona teraz podłączona, to ją usuń. Uruchom ponownie komputer.

Jeżeli ona teraz chodzi (bo jest w innym gnieździe),to zerknij czy nie ma jej w niezgodnych sterownikach.

Touchpad to oczywiście “myszka” wbudowana w laptop.

Ok sprubóję, a jak srawdzic czy nie ma jej w niezgodnych sterownikach?

Jak włączysz ukryte urządzenia, to urządzeniach pokaże się jeszcze jedna gałąź: sterowniki niezgodne z plug&play.

Wszytko Gra thx myszka śmiga jak nigdy xD Pozdro all

PS: Co ja bym bes Was zrobił :smiley: 3majcie sie tam