Mysz nie działa

Witam. Mój brat ma na komputerze mysz bezprzewodową. Teraz kupił zwykłą i jak ją podłącza do komputera to pokazuje dymek, że instaluje sprzęt i pisze, że jest zainstalowany i gotowy do użycia. W czasie instalacji tego sterownika mysz działa dosłownie przez sekundę czy dwie i przestaje. W Panelu sterowania - Mysz - Sprzęt w ogóle nie ma żadnej myszki. Co jest nie tak? Mysz sprawdzałem na moim laptopie - śmiga. Podłączyłem tą bezprzewodową z powrotem tam u brata i ona chodzi i w Mysz - Sprzęt jest ta mysz. Mysz Mikomi, kompatybilna z Vistą i XP. Mój brat ma Win XP.

Hej!

Jeśli jest na USB to wsadź ją do innego gniazda USB - niech ją jeszcze raz znajdzie i powinna działać.

Niestety to nic nie pomoglo :frowning: podłączyłem jeszcze inną mysz i też nie działa. Działa tylko ta Microsoftu, bezprzewodowa. A ją chcę wymienić na lepszą i nie mogę. Może spróbuję odinstalować tą myszę, sterownik do niej?

Dodane 29.04.2009 (Śr) 19:23

Odinstalowałem sterownik tej myszki bezprzewodowej i nic nie pomogło. Normalna myszka nie działa i ta bezprzewodowa też. Jak podłączam to tak jakby nic nie wykryło, choć pokazuje, że zainstalował sterownik i powinna mysz działać. :frowning: i już nie wiem co jest grane. Czy muszę Windowsa na nowo instalować? :frowning:

Dodane 29.04.2009 (Śr) 21:27

Co mam zrobić, żeby chociaż ta bezprzewodowa myszka działała? Podłączam ją i nic się nie dzieje i w ogóle kursorem nie ruszy.

mam ten sam problem

mysz przestała po prostu działać

kilka dni stała bo nie miałem czasu iść jej odnieść do sklepu i działa znowu po podłączeniu

ale działała ze 2 dni do dziś i dziś znowu

nie umiem tego naprawić ani wyjaśnić