Mysz nie działa

Witam.

Mam problem z myszką 4tech evolution xgame laser oscar x750.

Podłączam ją do laptopa z Windows 7, wyświetla się komunikat, że urządzenie zainstalowano i jest gotowe do użycia, a za chwile “Nie rozpoznano urządzenia.”. Odłączałem i podłączałem od nowa ale to nie pomogło, nawet po odinstalowaniu myszki i jeszcze raz jak się sama zainstalowała to wyświetlają się komunikaty w/w. Działa ona na innym laptopie bez problemu na którym jest Windows Vista. Dodam jeszcze, iż na pudełku jest napisane, że działa z Win 7. Myszkę podłączyłem pod wszystkie porty USB i to nic nie dało.  Mam inna myszkę też 4tech evolution Glaser 22D i ona działa bez problemu.

Szukałem pomocy na wielu forach ale jakoś nikt nie potrafi pomóc.

Próbowałeś ręcznie sterowniki jej zainstalować?Miałem coś podobnego z inną myszką,zainstalowałem sterowniki ze strony producenta ręcznie i wszystko było ok…Windows 7 może 64 bit?

tak 64

mógłby ktoś podać mi te sterowniki bo nie mogę znaleźć? 

Jaka jest dokładna nazwa tej myszki?

a4tech evolution xgame laser oscar x750 green fire 

Łap: http://www.x7.cn/en/driver/X-7XX.zip

W sumie poprawnie powinna działać na sterach systemowych?

bonurs a te sterowniki są na Win 7?

Powiem Ci że nie wiem,to jedyne jakie udało mi się znaleźć…myślę że warto spróbować zainstalować te sterowniki.

te co podałeś są na viste i nie działa myszka dalej :frowning:

nie wiem czy formata nie zrobie ale jak to nic nie pomoże to będę musiał wszystkie programy od nowa instalować

Czy kiedyś ta mysz działała poprawnie na tym laptopie?

 

Nieraz tak jest, że nie wiadomo dlaczego? ale dane urządzenie nie będzie pracować na danym kompie i już.

na tym co próbuje ją podłączyć to nie działała nigdy, pierwszy raz jak ją podłączyłem to te komunikaty co w pierwszym poście.