Mysz od Apple dla PC

Witam.

Otóż moja myszka od firmy Microsoft chyba niedługo zakończy swój żywot, a więc stwierdziłem, że trzeba kupić coś nowego. I tutaj pojawia się problem. Spodobała mi się mysz od firmy Apple, ale Macintosha nie posiadam. Mam Windowsa Vistę Home Premium z Servie Packiem 1 (niedługo 2), a na stronie Apple pisze, że przewodowa mysz działa na Windows XP.

Pytanie brzmi. Czy mysz przewodowa będzie działała z Vistą?

Drugie pytanie to: Czy mysz bezprzewodowa będzie działała z adapterem Bluetooth na Viście?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

IcyMat

Przewodowa będzie działać, bezprzewodowa to nie wiem. Mimo wszystko radzę się jeszcze zastanowić, najlepiej podotykać osobiście myszkę (jeśli jest taka możliwość). Dużo słyszałem o jej awaryjności i niewygodności, ale niektórzy sobie chwalą - to też zależy jak duże masz dłonie.

Pozdrawiam

Ja bawiłem się tą myszką jak byłem tydzień temu w iSpocie więc wiem jak leży w dłoni :slight_smile:

Witam, ponawiam pytanie; również niezmiernie podoba mi się bezprzewodowa (bluetooth) myszka od apple, jednak we wszelkich specyfikacjach producent podaje jedynie kompatybilność z systemami MacOS. Posiadam Vistę home basic, czy miał ktoś do czynienia z ową myszką na jakimś microsoft’owskim systemie? Jest ktoś pewien, iż będzie działać? Nie chciałbym jej kupić (nie jest tania) a później położyć na szafce jako bezużyteczną ozdobę…