Mysz optyczna Benq

Witam.

Mam myche optyczna Benq (mini buddy) kupiona rok temu, do wczoraj wieczorem dzialala wspaniale, na PS2…

Dzis rano wlaczam kompa a tu kursor sie nie rusza choc czerwone swiatelko w niej swieci.

Restartowalam pare razy, czyscilam koncowki kabli i nic…

Podlaczylam stara myche( wyciagnieta z szuflady z niedzialajacym kulkiem :? ) i ona dziala… :shock:

wiec rozumiem ze samo PS2 jest ok ? !

Tylko dlaczego akurat przy tamtej kursor sie nie ruszal ? :?

Czytalam na forum ze mysz moze pasc…ale po roku?..

Sterowniki ma w porzadku,niby wszystko jest ok, wieczorem dzialala…

Jakies pomysly co mam zrobic?

I co moze byc tego przyczyna ?

Dzieki :?

Sprawdź czy myszka działa na innym komputerze.

Dziala…niestety dziala…

to powinnas sie cieszyc… wylacz kompa podłącz dobrze i włącz - musi działać… no chyba że namieszane w kompie

Hmmm…

Niestety sasiad zrobil sobie ze mnie zarty…udusze go

wcale mu nie dzialala, nie mial czasu i powiedzial od tak sobie ze dziala :(:(:(:frowning:

Niestety mysz nie dziala…ani na PS2 ani na USB bo tez ja podlaczal…

Czyzby juz jej zywot sie skonczyl?

A tak apropo jakie sa tego przyczyny??..

I jeszcze cos moze nie na temat ale mnie ogromnie interesuje…

Co sadzicie na temat klawiatur silikonowych, ktore podobno mozna wyginac?..Pytam bo mam dzieci w domu i moj syn juz rozebral mi 2 klawiatury(klawisze) obecnie w tej “lata” mi spacja…

Warto to kupic?..system je wogole zauwazy??

Dzieki ogromne!!:slight_smile:

Złączono Posta : 22.12.2005 (Czw) 10:33

:slight_smile:

problem rozwiazany…mysz zdechla,sprawdzalam ja w sklepie gdzie byla kupowana…wiec poszla do kosza…

Teraz mam nowa optyczna bezprzewodowa, tego samego producenta…

Czytalam w forum ze te myszy niezle dzialaja i nie szaleja kursory na bialych kartkach, fakt sprawdzony !!

Problem chyba teraz jest inny, na opakowaniu jest napisane ze jej zasieg to 1,20 cm…“wierza” stoi pod biurkiem, mycha na biurku…jesli ja przysune blisko ekranu dziala swietnie…ale jak ja odsune tylko o 20 cm to zaraz zaczyna migac, dziwnie sie zachowywac…czyzby gubila zasieg???

Jest to mozliwe?..mam na oddanie jej w razie czego 15 dni…tylko to trzymanie reki pod samym ekranem jest uciazliwe…

Jak to jest z tym zasiegiem ?

Dzieki