Mysz optyczna

Mam pytanie. Chcę kupić mysz optyczną do kompa. Lookam sobie co i jak, a jest napisane: ZASILANIE: baterie 2 AAA.

Czy jak nie włożę tych baterii do myszki to nie będzie mi ona działała czy poprostu nie będzie się świeciło te światełko ?

Z góry dzięki !

To światełko jest odpowiednikiem kulki z tradycyjnej myszki więc myszka optyczna bez baterii, a tym samym bez światełka działa jak tradycyjna myszka bez kulki - czyli wcale :wink:

Morgen Zaszokowałeś mnie tym pytaniem,to był żart czy naprawdę nie wiedziałeś??? Pozdrawiam!!

Przecież każda mysz musi mieć

jakieś zasilanie, ta chyba też - no nie :slight_smile:

No bez kitu :slight_smile: Nie wiem , nie będę jej kupował jeżeli baterie będę musiał wkładać… niby ma kabel :smiley:

No dobra pożartowaliśmy :smiley: sobie - tylko (?)

radiowa mysz optyczna wymaga własnego zasilania.

Nadal nie rozumiem… Nie chodzi mi o radiową- bez kabla… tylko taka co ma kabel jak normalna mysz tyle, że z tym światełkiem i bez kulki… i poprostu podłączam ją do PS\2 i czy ona będzie mi działała bez baterii ???

chyba producent nie wsadził pojemnika na baterie do myszy od picu.

Jak będę na kupnie to sam sprawdzę.

I to innym polecam.

No nie… ale może baterie są po to, żeby sie światełko świeciło, które jest tylko dla bajeru??

Morgen chyba Ci Cebula napisał do czego jest to światełko :D:D:D:D jest to czujnik ruchów myszy.

No spoko,czyli już wiem…, że trzeba baterie!

A teraz jeszcze dwa pytanka:

  1. Czy są takie myszki optyczne do kupienia- bez baterii?

  2. ILe te baterie wytrzymują, powiedzmy, że jeśli używamy myszy po 5 godzin dziennie?

u mnie jest taka mysz bez bateri za 44.50 zł ja jednak wole tradycyjną z kulką :smiley:

Hm… gdzie kupywałeś tą mysz? W jakimś MEDIA MARKT czy poprostu w jakimś sklepie ze sprzętem komputerwoym?

Jest w sklepie widzałem zwykła biała 2 przyciski dla mnie była warta 20

Ja tez uzywam zwykłej z kulką. Są najlepsze i niezawodne dopóki nie zaczniesz nimi rzucać, albo sie rolki nie zatną. Z kulka są cool i juz.

Optyczna moze zacząć ci skakać po pulpicie po jakims czasie, albo będzie ci sie swiatelko żle odbijać od biórka i /cenzura/ będziesz miał nie mysz…

:slight_smile:

dziwna sprawa, kupiłem myszke optyczną 2 miesiące temu (Genius) dałem 38 złotych, jest bardzo wygodna , żadnych baterii w niej nie ma przynajmniej nie ma zadnego pojemnika chyba ze są w środku ale nie sądzę na opakowaniu i w instrukcji nie ma ani słowa o bateriach. co ciekawe ona swieci nawet wtedy gdy komp jest wyłączony

Moja też się świeci jak jest wyłączony. A tak wogóle to mam już mysz optyczną bez żadnych baterii i tyle :slight_smile:

Ludzie, mysz optyczna a radiowa to co innego. Mysz optyczna zamiast kulki posiada diodę która zasilana jest z kompa. I nie potrzeba zadnych baterii.

Jak jesteś taki do przodu to powiedz dlaczego w sprzedaży są myszki opytyczne z przewodem i z bateriami??? To czy mysz optyczna ma baterie czy nie zależy tylko od technologii producenta! !!