Mysz Saitek Cyborg R.A.T. 7 - pytanie!

Witam!

Jedno pytanie i porada ;-). Mam zamiar kupić tą myszkę Saitek Cyborg R.A.T. 7 . Grałem na niej trochę u kolegi i w użytkowaniu i ręce wydawała mi się rewelacyjna. Ponieważ ta myszka kosztyje ponad 300 zł lepiej jest się upewnić. Czy żeczywiście jest taka dobra jak wydawała mi się przez godzinę użytku? Czy ma minusy? Bo nie wiem czy się spłukiwać? Czy ma ta myszka jakieś mankamenty? Czekam na odpowiedzi, może porady i linki do jakiś innych CYBORGÓW?

Pozdrawiam

Jest to jedna z najlepszych myszek dla graczy. W co konkretnie chcesz na niej grać? Kupujesz ją z przeznaczeniem do konkretnej gry czy do gier w ogóle? Technicznie myszka może przyprawić o orgazm więc jeżeli wygodnie Ci leży w dłoni i ma ilość i rozmieszczenie klawiszy takie jakie Ci potrzebne to myślę że możesz inwestować śmiało.

PS. oczywiście wychodzę z założenia że jesteś bardziej zawodowym graczem a nie amatorem który czasem coś tam pogra, bo w tym drugim wypadku wydasz dużo kasy bez sensu ponieważ najnormalniej na świecie nie wykorzystasz wszystkich możliwości urządzenia.