Mysz się zawiesza

WItam!

Mam od kilku dni mam problem. Co jakiś czas mysz mi się zawiesza i nie mogę w ogóle ruszyć kursorem i muszę reset robić. Czasem od razu po włączeniu się zawiesi a czasem po kilku godzinach.

Mysz jest firmy A4tech Opto ecco 612D na wejście ps/2.

Zasilacz mam280W.

Czym może być problem??

Jak będzie podać jeszcze jakies dane, to je podam.

Proszę potrzebuje pomocy.

Klawiatura wtedy działa? Czy wciśnięcie klawisza [Windows] powoduje wyświetlenie menu Start?

:roll:

Tak, klawiatura wtedy działa. Wymieniłem mysz na inną też ps/2 i to samo. Mam też mysz pod usb, ale jak ją podłącze i włączę kompa to kursor od razu nie działa.

Witam! Mam problem z myszką optyczną. Co chwila wiesza mi się kursor, ale jak rozruszam myszkę, to znowu działa, lecz tylko na chwilę, bo potem znów się wiesza i tak w kółko. Gdy jest zawieszony kursor i zaczynam ruszać myszką, żeby go odwiesić, w miejscu kursora przez jakieś 2 sekundy kręci się kółko, tak jakby się wgrywał i pojawia się krótki, podwójny dźwięk, coś w stylu: “pim-pom”. Przy czym zaznaczam, że nie jest to kwestia podkładki, bo sprawdzałem różne. Nie jest to też kwestia samej myszki, bo mam zapasową, podłączałem ją i jest to samo. Sprawdzałem też, czy jest dobrze podłączona i jest. Na wszelki wypadek podłączyłem też do drugiego wejścia (mysz jest do wejścia usb) i też jest to samo. Zaznaczam też, że mam tę myszkę od około 1,5 roku i nigdy nie było takiego problemu. Pojawił się nagle 2 dni temu. Gdzie leży problem i jak go rozwiązać?