Mysz Tracer Battle Heroes - ustawienia DPI

Kupiłem dzisiaj mysz tracer battle heroes. Podłączyłem i zainstalowały się standardowo sterowniki od Microsoftu. Mysz posiada 2400 dpi, ale mam problem, bo nie wiem gdzie dpi mogę regulować - na stronie tracera nie ma żadnego driver’a, nie ma instrukcji. Próbowałem naciskać L+P przycisk, bo ktoś tam zalecał, ale do innego modelu i u mnie to nie działa, przez panel sterowania są ustawienia myszy, ale tylko podstawowe.

A gdzie kupiłeś?

Zmianę DPI ma https://www.morele.net/mysz-tracer-battle-heroes-gunner-tramys44229-633289/, twoja jak sądzę wersja bez zmiany np. Soldier.

Żadna do niczego się nie nadaje.

Myszki tego producenta są strasznie nieprecyzyjne, więc zmiana DPI w jakimś tam stopniu zmieni zachowanie mychy ale to jakiegoś sensownego komfortu to raczej nigdy nie zdobędziesz, no niestety za dobrą myszkę trzeba wyłożyć trochę grosza albo ewentualnie przeszukać rynek pod kątem sensora a nie własnei wyglądu, jakeiś tam mychy od A4Tech sensowne byś znalazł :smiley: ALe po co lepiej kupić Tracera xD

15 letni brat kupił, bo upatrzył i mu się spodobała - taki bajer :slight_smile: Przy rolce widzę “DPI”, ale jest to nieklikalne.

ten “nieklikalny” przycisk jest w wciśnięty do środka, trzeba go mocniej wcisąć, ewentulanie podważyć i wtedy normlanie staje sie “klikalny”

:) 

Pani @MissDarkness jak na początki z forum witamy Cię KLIK