Mysz z długim kablem


(talarek) #1

Witam.

Tak jak w temacie szukam myszki pod USB z jak najdłuższym przewodem. Przy okazji sama mysz też mogłaby być dla osób o większych dłoniach. Nie musi być to jakaś markowa mycha. Zwykła optyczna.

Z góry dziękuję za pomoc.


(imeehow) #2

A może przedłużacz? http://allegro.pl/listing.php/search?sg ... %BCacz+usb


(Dariuszbbr) #3

A co chodzi o mysz to taka może być http://www.pixmania.pl/pl/pl/9090291/ar ... k-edi.html :smiley: :smiley:


(talarek) #4

@imeehow

Całkiem sprytna rzecz, nie mniej jednak chciałbym zakupić nową myszkę.

@dariuszbbr

Po pierwsze to cena jak dla mnie trochę zbyt duża( max 120-150zł), po drugie nie widzę tam informacji o długości przewodu.

Czekam na dalsze sugestie.


(sla17) #5

Nie wiem do czego ta myszka, ale może bezprzewodowa :wink:? U mnie trzymała średnio ok. miesiąca, przy 32-36 h pracy tygodniowo.

Teraz kupiłem myszkę od Microsoftu, i wg. producenta ma wytrzymać osiem miesięcy - ile będzie na prawdę, okaże się w przyszłości :wink: Problemów z zasięgiem też nie mam, tylko znaleźć trzeba model odpowiedni dla siebie. No i oczywiście najtańszych nie ma co kupować - warto dopłacić i mieć coś porządnego, firmowego.

No mogę od siebie polecić bezprzewodowe myszki, bo problemu z przerywaniem nie mam, gryzoń dokładnie śledzi każdy mój ruch.

@edit: z tego co czytam, inne myszki trzymają o wiele dłużej, tak więc moja była albo lipna, albo akumulatorki się nadają do kosza :slight_smile:


(talarek) #6

@sla17

Nie, musi być przewodowa.