Mysz z G-laser A4-Tech za 30 zł., jaką wybrać?

Witam.

Jaką Waszym zdaniem wybrać najlepiej mysz???

Wszystkie myszki są firmy A4Tech z funkcją G-laser i 1000 dpi czułość… oraz mają podobną cenę.

Interesujące mnie modele:

  • X6-70D

  • X6-60D

  • X6-28D

  • X6-90D

Szukam myszki do grania amatorskiego więc nie musi być super zaawansowana i czuła, koniecznie przycisk 2XClick, nie ma różnicy czy laserowa, czy optyczna (do tej pory miałem optyczną i laserową i na obu pracowało mi się tak samo), koniecznie na przewód i to co ważne lubię muszki wyprofilowane dla praworęcznych… Zastanawiam się czy jeżeli myszka jest wykonana w jakiejś części z gumy to to jest praktyczne czy lepiej jak jest plastik (wiadomo plastik się nie ściera)… którą Waszym zdaniem wybrać powinienem? Przy X6-90D odstrasza mnie trochę mocno cofnięte kółko, ale czy to naprawdę aż tak przeszkadza???

Proszę o opinie. Pozdrawiam.

Tylko X6-60D, bardzo dobrze leży w dłoni jak na tą cenę. Jest też trochę gumy na przyciskach - jeśli jest dobrze nałożona to się nie wytrze, co innego plastik który zrobi się przebrzydle śliski

Najczęściej to guma odłazi z myszki (w Logitech’u po 5 latach starły mi się gumki po bokach i strasznie zużył się spód myszki - były tam takie jakby nóżki, które się całkowicie wytarły tak że nie ma po nich nawet śladu, ale myszka dalej działa bez zarzutu). Dobra cena nie oznacza satysfakcji z zakupu. Po myszce za 30 zł nie ma się co zbyt wiele spodziewać. Jakość materiałów za te pieniądze nie jest powalająca. A4-Tech, Mediatech czy inne tego typu “marketowe” firmy idą w ilość, więc urządzenie musi się szybko zepsuć, żeby fabryka mogła wyprodukować kolejne. Ja wychodzę z założenia, że jestem biedny i nie stać mnie na byle co. Z takim podejściem paradoksalnie można zaoszczędzić sporo pieniędzy.