Mysz z zestawu Tracer RF BlackJack Nano - jak rozebrać?

Siema.
W myszce świruje mi scroll, chciałbym więc ją rozebrać celem naprawy. Problem w tym, że nigdzie nie widzę śrubek. Czy ktoś z obecnych wie, jak dostać się do wnętrza tego ustrojstwa?

Pozdr.

– edycja: doszedłem do tego, że da się wyjąć przyciski, podważając je od przodu. Tylko co to ma na celu, to nie wiem, bo pod spodem wnętrze nadal osłania plastik :frowning:

Wkręty mogą być pod ślizgaczami albo schowane pod klapką od baterii. Co najmniej jedna może być przykryta naklejką gwarancyjną.

Przecież to jednorazówka, po co to rozbierać?

1 polubienie

Wkręty mogą być pod ślizgaczami albo schowane pod klapką od baterii. Co najmniej jedna może być przykryta naklejką gwarancyjną.

Pod naklejkami nic nie wyczuwam, ale jeszcze je oderwę i sprawdzę.

Przecież to jednorazówka, po co to rozbierać?

Chciałbym ją sprzedać na allegro, dlatego dobrze by było, gdyby cały sprzęt był sprawny. :wink: Zawsze to parę złotych więcej do kieszeni. A klawiaturę z tego kompletu jakoś się da rozebrać, mimo że to też jednorazówka.

Mówiłem o ślizgach w narożnikach. Gumowych, plastikowych - nie wiem. Nie pokazałeś zdjęcia.
Spróbuj zajrzeć tam.

mysza od spodu wygląda tak. Ślizgacze są z plastiku i są scalone z myszą.
Pod klapką od baterii nic nie ma (poza bateriami).

Najprawdopodobniej nie są scalone, tylko przyklejone.
Zastanawiam się tylko czy gra jest warta świeczki. Podejrzewam, że i tak nic z tym nie zrobisz. Jeśli jak piszesz “świruje scroll” to może to być objawem uszkodzonego czujnika. Nie naprawialne. No chyba, że coś podlazło.