Mysz za 50 - 70zł


(LastNPC7) #1

Poszukuję myszy do grania za cenę 50 - 70zł (tak wiem , że nie mogę za wiele oczekiwać) do wyboru mam sklepy http://sklep.vico.pl/ i http://www.komputronik.pl/ (żadnych allegro i innych sklepów internetowych !!


(Micoud81) #2

Ja radziłbym Ci brać którąś z tych

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/923559 opinie

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/1890789 opinie

http://www.skapiec.pl/site/cat/52/comp/1207970 opinie


(Pharun) #3

Korzystam z tego modelu i jestem więcej niż zadowolony

http://www.komputronik.pl/product/53911/Sprzet_komputerowy/Peryferia/A4_TECH_XL_750BK_RED_EVO_XGAME_LASER_OSCAR_X750_RED_FIRE_USB_.html

jak dobrze poszukasz w INNYCH sklepach to znajdziesz tą mysz za 70zł (ja w zwykłym komputerowym w Bydgoszczy zapłaciłem za nią jakieś 65zł).


(LastNPC7) #4

No tak... Albo za wysoka cena , albo nie ma w ofercie... Naprawdę nie ma żadnej myszy do grania za 50 - 70zł w tych sklepach ?


(Pharun) #5

Wiesz - są np. tańsze wersje tej którą Ci podesłałem, ale wszystko rozbija się o to czy chcesz myszkę do grania czy dobrą myszkę do grania. Ja gram od wielu lat w WoWa i wiem że potrzebuję dobrej myszki do grania która ma przynajmniej 6 programowalnych klawiszy, jest szybka, czuła i laserowa. Każdy ma swoje potrzeby. Powiedz do jakich gier ta mysz ci potrzebna?


(LastNPC7) #6

Głownie do CSa... Powiem Ci , że obecnie mam myszkę tanią , bezprzewodową , 4 letnią , max DPI 1000 , bez dodatkowych przycisków i gubiącą zasięg , a i tak jestem jednym z najlepszych graczy na serverze więc myślę , że to nie musi być jakiś cud techniki żeby mi się dobrze grało , ale też nie chcę myszki biurowej :slight_smile:


(M Kurek) #7

w pierwszym z podanych przez Ciebie sklepów jest sporo myszek iboxa – dawno temu kupiłem za bardzo małe pieniądze taką i radzi sobie dobrze, a już trochę ze mną przeszła


(LastNPC7) #8

Ja jednak wole rekomendację konkretnych modeli , niż firm... Poza tym ibox niezbyt dobrze mi się kojarzy... Chyba to właśnie ich produkcji słuchawki nie wytrzymały nawet roku na mojej głowie :expressionless:


(M Kurek) #9

wiadomo, że za taką cenę nie można oczekiwać cudów, mój model to chyba eagle2 pro i jak już wspomniałem - jestem zadowolony :wink:

wydaje mi się, że wadliwy "produkt" może znaleźć się zawsze, niezależnie od marki...


(CrisPL) #10

Mam i polecam:

http://www.x-kom.pl/p/61475-mysz-przewo ... e-usb.html


(Kamykmm) #11

ja też bym sie skłaniał ku myszce z a4techa