Mysz za około 100 zł

Szukam myszki przewodowej, 5-7 przycisków, kabelek w oplocie (chyba się łamią mniej szybko?) z dobrym sensorem.

Tracer Recon USB laser AVAGO9500 podoba mi się design, cena ok, sensor ok. Tutaj mam pytanie czy lasery pracują na szmacianych powierzchniach, bo gdzieś czytałem że tylko na gładkich? Obecna mysz, co to właśnie mi się psuje, jest optyczna i idealnie śmiga po prześcieradle :slight_smile: Dobrze by było aby następca też sobie tak radził.

Edytuj i dodaj treść, z rozpędu skasowałem niewłaściwy wątek :slight_smile:

Dzięki wielkie za dotychczasową pomoc, ale posunę się krok dalej i zadam kolejne pytanie.

A4Tech Bloody ZL50 Optyczne Przełączniki

Sensor ok, kabelek w oplocie, wytrzymałe przyciski optyczne, kształt nie do końca dla mnie, ale myślę że się przyzwyczaję. Kształt bym wolał taki:

Natec Genesis GX78 Avago

Porównując jednak te myszy to ZL50 jest o połowę tańsza! Sensor ten sam i do tego jeszcze ponoć lepsze przyciski. A pytanie mam o przycisk snajperski, który w WoT może mi się przydać. Czy jest w odblokowanym oprogramowaniu czy trzeba za to zapłacić? Wie ktoś może?

Wydaje mi się że nawet bez tego guziola wybiorę ZL50, no chyba że ktoś mnie zniechęci :slight_smile: