Myszka A4 ATECH-dwuklik zacina sie

Witam mam pewien problem otóż kupiłem dzisiaj myszkę A4 ATECH , myszka chodzi bardzo dobrze , ale gdy chce otworzyć dowolny folder , przeglądarke (itp) poprzez dwuklik to tak jak by się zacięło i po chwili otwiera dodam ,że w starej myszce dwuklik chodził bardzo dobrze.Jak to naprawić naprawdę potrzebny mi jest ten dwuklik . Pozdrawiam!.

Nie każda kupiona myszka jest dobra. Wymień. Sprawdź ustawienia w panelu sterowania mysz szybkość dwukrotnego kliknięcia - suwak powinien być na trzech czwartych paska, chyba że mu zwiększysz szybkość. W opcjach folderów sprawdź ustawienia ogólne, czy masz zaznaczone podwójne kliknięcie otwiera element(pojedyncze zaznaczy).

Jakiś czas temu miałem podobny problem z tanią myszką innej firmy.Nacisnąłem lewy przycisk raz a zaliczało kilka razy.Oddałem bo miałem paragon i opakowanie.Kupiłem za 7 zł inną i podobny problem.

Zamiast zwrócić to postanowiłem sprawdzić.Więc rozebrałem obudowę, rozebrałem wadliwy mikroprzełącznik z lewej strony i zobaczyłem zaśniedziałą powierzchnię styków.Przejechałem drobnym papierem ściernym i na razie spokój,ale wiem ,że za jakiś czas sytuacja się powtórzy.Po prostu niska jakość wykonania.

Z A4tech miałem kiedyś problem z kółkiem przewijania.Przeczyściłem wnętrze , ale naprawić się nie udało.Przewijało tylko do góry.

U mnie A4tech jest na czarnej liście.Oczywiście mają towary z trochę wyższej półki,które mogą być dobre.

Dwa tygodnie temu kupiłem mysz Vakoss bezprzewodową za 19,99 w Hipermarkecie i na razie działa bez zarzutu.Jedyny feler to szybkie przejście w stan uśpienia po bezczynności,ale wystarczy przycisnąć i powraca do pracy.

Ale w tym problem ,że dwulkik w myszce otwiera tyllko ,że kliknie na dowolny folder (poprzez dwuklik) i przez 2 sekundy jak by dopiero załapało , no w tym problem ,że nie otwiera od razu.

Najlepiej byłoby podłączyć tę mysz do innego komputera i jeśli będzie to samo to wiadomo,że wina myszki.

Czy jest to mysz standardowa czy posiada jakieś dodatkowe funkcje?

Może jest z tej listy:

http://www.oleole.pl/myszy-komputerowe, … 3godFWEAtg

Moja to glasser 70D.

Wcześniej podawałeś dwuklik i chodziło o dwukrotne kliknięcie lewego przycisku myszy.

Teraz widzę ,że jest specjalny przycisk “2xClick”. Czy o ten przycisk chodzi?

Tak ten taki czerwony przycisk ( z 2 cm). z Lewej strony obok scrolla. f-a4-tech-evo-glaser-70d-usb-ps2.jpg

Na temat tego przycisku już było choć mało:

czy-sie-zaprogramowac-2xclick-button-myszy-t378429.html

Czy dostałeś jakieś oprogramowanie w pudełku?

Tak , do opakowania była dołączona płyta ,ale gdy próbuje zainstalować to nazwa pliku (*dbd) czy jakoś tak , klikam OK i nic się nie dzieje.

Powinieneś uruchamiać plik setup.exe, lub podobny.

Ewentualnie pobierz sterowniki stąd: http://www.a4tech.com/download%20driver … num=X6-70D

Zainstalowałem to , ale problem nadal jest. Ten “2xClick” gdy kliknę na niego załapie,i czekam 1 sekundę i tak jakby ten dwuklik dopiero zadziałał,strasznie to jest irytujące w grze…