Myszka A4 Tech X7 R4 Wirless model - poszukuję sterowniki

Witam,

Poszukuję poprawnych sterowników do myszki A4tech X7 model:R4. Są sterowniki  na stronie www. x7.cn/en/, jednak są one spakowane w rar a norton internet security 2014 wykrywa w tym wirusa WS.Reputation.1 i nie wiem co zrobić.

Mam problem z tą myszką ponieważ okresowo przestaje działać. Myślałem że terowniki są złe ale nie mogę znaleźć poprawnych sterowników.

Proszę o pomoc.  

 

szukałbym u producenta:

nie wiem który z tych linków ze sterownika jest do mojej myszki. Szukając sterowników na stronie A4techa jest link to tej strony x7.cn. Tam na tej stronie jest nawet program Oscar podobno do tej myszki. Cały problem w tym że mój pakiet antywirusowy nortona internet security widzi sterownik z tej strony ściągnięty jako trojan WS.Reputation.1.

A myszka bez tych sterowników chwilę działa a potem przestaje działać. Hmmm przestawiłem już router TP link  dalej od gryzonia i dalej to samo. Myślałem że to problem po stronie usb ale chciałem jeszcze najpierw sprawdzić sterowniki oryginalne.  

 

Pobierałem plik i wirusa nie ma. Na czas pobierania i instalowania programu, wyłącz antywira. 

Kurde nie mam siły już do tej myszki, zainstalowałem sterowniki tak jak radziłeś wyłączając antywirusa i niby ruszyło działało przez 2 minuty i dalej to samo na sterownikach oryginalnych. Kurde pierwszy raz mi się zdarzyło  że taki syf od a4techa mam. Ręce opadają.      

Nie zwalaj całej winy na myszkę - sam mam model gamingowy od A4Techa. Skoro po zainstalowaniu mysz dalej się ścina, to może powinieneś sprawdzić czy to nie wina urządzenia/myszy - może jest uszkodzona. 

 

Włóż końcówkę w inne wejście USB może to pomoże :slight_smile:

PS: Mysz naładowana ?

Sprawdzałem już w innych portach usb, to samo. Dwa dni temu kupowałem do myszki dwie nowe baterie. Czyżby ta myszka  tak zjadała moc baterii że potrzebuje wymiany co dwa dni kolejnych baterii? To by była przesada. Może ktoś też posiada taką myszkę i doradzi jakie mają być akumulatorki czy baterie żeby wytrzymywały więcej niż dwa dni. A najlepsze że sprawdzałem ją z firmowym laptopem i cały dzień przepracowała bez zacięcia,  wszystko w najlepszym porządku. Potem podłączyłem ją do stacjonarnego  domowego i zacinka wróciła.            

sterowniki: http://www.x7.cn/en/download.asp

mam tą samą mysz. Niestety ergonomia pracy z bateriami nie jest na najwyższym poziomie. W starym Logitechu nawet kilka miesięcy, a tutaj 3-4 tygodnie na takim samym zestawie baterii