Myszka A4tech X-750BF - LPM "puszcza"

Dzisiaj zauważyłem, że lewy przycisk myszki mi dosyć często puszcza, tzn. powiedzmy, że zaznaczam długi tekst, a w połowie zaznaczania myszka odmawia posłuszeństwa i kończy pracę. Czasem nawet pierwsze kliknięcie nie zadziała i muszę próbować ponownie.

Info z ostatniej chwili :slight_smile: Nie mogę w ogóle zaznaczyć żadnego dłuższego zdania. Zauważyłem, że naprawdę stanowcze wciskanie myszki pomaga.

Pierwsze co sprawdziłem to kabel. Jest on w jednym miejscu czymś przygnieciony, ale mycha działała w takim stanie już dłuższy czas. Poza tym gryzoń wygląda jak nowy. Czy są to objawy końca żywota gryzonia?

Objaw zagięcia kabla,podczas ruszania gryzioniem kabel może niełączy,rozebrał bym myszke i zobaczył jak to tam w środku wygląda,może jest mocno zabrudzony albo coś,raczej nie ma co naoliwiać bo akurat w A4tech X7 czesto odmawiały posłuszeństwu rolkia przycisków nie trzeba.

Rozgryzłem ją i podziałałem jak prawdziwy profesjonalista - dokleilem do przycisku kawałek papieru 8) Jak na razie działa.