Myszka besprzewodowa czy z kabelkiem?

no więc jaką myszke polecacie do powiedzmy 70zł besprzewodową czy przewodowa ??? nałogowo nie gram więc nie musi być jakaś super specjalna dla graczy .

Jeżeli grasz przez neta to lepiej przewodową, przy bezprzewodowej jest zawsze opóźnienie, minimalne ale jest. Do 70 zł. np.A4tech XL-750F.

czyli co że leprza przewodowa ?? tylko ja bym wolal bezprzewodową bo mam straszną plontaninę kabli i nie będzie to dla mnie za wygodne ,ale z drugiej strony boję sie tych besprzewodowych bo miałem e5 besprzewodową i po roku używania umarła :frowning: a przez neta sporadycznie gram w coda4 i soldata czasem

EDIT:

ta a4tech nawet spoko wygląda tylko boje się czy to się nie popsuje a mam tu na myśli szczegulnie to przelączanie tych DPI że to się może zrypać

Do 70 zł najlepiej kupić przewodową. Jak napisał gr5 A4tech XL-750F jest w tej cenie najlepsza. Niedawno kupiłem i nie wybrałbym żadnej innej

Poza kablem to mniej problemów jest z przewodową. Ile razy rozprogramowała mi się bezprzewodówka, a baterie/akumulatory padają zawsze wtedy gdy muszę coś szybko zrobić. A najlepszy numer jest kto inny używa również bezprzewodówki i obie wlezą na jeden kanał - patrzysz, a Twój kursor zasuwa Ci po ekranie…:mrgreen:

a do tej a4 to potrzebna jakaś podkladka jest czy można śmialo nią po blacie biorka śmigać???

oczywiscie ze z kabelkiem bedzie lepsza szczególnie za tą kwotę.