Myszka bezprzewodowa < 100 PLN

Witam, proszę o propozycje myszek bezprzewodowych z waszych autopsji ponieważ nie chciałbym wydać pieniędzy na marnę i bujać się z jakiś felernym sprzętem :slight_smile:

A jakiej wielkości ręka? Za ~60 zł kupisz Logitecha M185 - bardzo wdzięczny gryzoń, tyle że mały.

14,5 cm , myślałem właśnie nad m235, co o tym sądzisz ?

Też może być, zwróć tylko uwagę że dongle dołączany do obu modeli nie jest uniwersalny i chcąc korzystać również np z bezprewodowej klawiatury, będziesz musiał wpinać dwa odbiorniki.

 

Sam korzystam z M705 - trochę ponad wspomniany budżet, ale w parze z klawiaturą MK710 zajmuje tylko jeden port usb w laptopie. Dodatkowo nie ma problemu z używaniem jej przy innym kompie z donglem logitech unifiyng - nie trzeba przepinać, wystarczy sparować w aplikacji.

na allegro chodzą po 60 PLN i pytanie czy bawić się w sprzęt powystawowy czy faktycznie kupić w jakiejś sieciówce za 100 PLN ?

Te myszki są trwałe i pewnie używka by podziałała ale nowy to nowy. Czasem warto dopłacić, żeby mieć gwarancję. 

Dokładnie - powystawowy M570 zjada mi baterie w 2-3 dni, zamiast trzymać ~roku. Co z tego że zapłaciłem połowę, skoro na baterie wydałem już więcej niż zaoszczędziłem.

okej, to padło na nową, wzór taki jak tutaj nie ma zadnego wpływu i nie jest niczemu gorsza od tej czarnej można powiedzieć ‘standardowej’ ?

Nie, wygląd to tylko wygląd nie wpływający na działanie. 

Tylko pamiętaj, że ta myszka nie nadaje się do gier, ani żadnych prac wymagających precyzji działania. 

 

 

potrzebuję myszkę do autoCADa, więc jak nie ta się nada to co możesz zaproponować? :slight_smile:

Na SU wręcz narzekają, że M325 est zbyt czuła ;-)