Myszka bezprzewodowa sie zacina

(Kurnik7) #1

Kupiłem wczoraj myszke bezprzewodową Easy Touch ET-113RF, ponieważ w starej a4tech klawisze sie psuły. Wiem ze ta myszka nie jest cudem techniki ale nie stać mnie bylo na coś lepszego w tej chwili :].

Problem polega na tym, że kursor myszki w niektórych momentach (np. podczas gdy Firefox otwiera jakąś strone) zwalnia albo sie zacina na sekunde. Zainstalowałem sterowniki z płytki, potem ze strony producenta i nic to nie dało. Podłączałem myszke do portu USB i poprzez zlączke PS/2 i tez nie pomogło (chociaz na złączce ps/2 myszka zacina/zwalnia jakby częściej). Gdy system nie jest obciążony to chodzi super, tylko jak otwieram jakieś okno czy coś to zwalnia/zacina sie, nie zawsze ale dosyć często. #-o

Czego to może być wina? Ta myszka jest badziewna czy problem polega na czymś innym? #-o

(adam749) #2

Spróbuj wymienić baterie. Taka sytuacja zdarza się jak baterie są padnięte.

(Kurnik7) #3

No być moze to jest wina tych baterii, w myszce były jakieś McNair made in china (600mAh :lol: ). Kupie jakieś porządne, mam nadzieje ze te baterie sa przyczyną.

(adam749) #4

Spróbuj jeszcze podłączyć ją do innego portu USB.

(Kurnik7) #5

Próbowałem, nic to nie daje. Znalazłem jeszcze taki program USB Mouserate Switcher 1.1, ale nie moge go uzyc bo wywala błąd:

"ERROR: Could not find a valid sequence! Please use Windows' original "usbport.sys"!" Moze dlatego ze mam sp3

(adam749) #6

Ten komunikat wyskakuje chyba dlatego, bo instalowałeś stery do myszki, a te stery podmieniły plik usbport.sys. Spróbuj je odinstalować.

(Kurnik7) #7

Usunalem sterowniki i dalej nie da sie uzyc tego programu.

(Himmak5g) #8

A jaki ty masz komputer bo moze nie spełniasz wymagań i jak jest za duże przeciażenie to Ci sie zacina.

Nie sadzę żebys miał jaiś za słaby ale lepiej sie upewnić

(Kurnik7) #9

Celeron D 2.53Ghz, 512Ram, Radeon9600Pro, Plta: AsRock P4S61, xp sp3

W dniu 19.06.2008 , o godzinie 15:00 został dopisany post przez adi007

Celeron D 2.53Ghz, 512Ram, Radeon9600Pro, Plta: AsRock P4S61, xp sp3

(Rempom7) #10

Słuchajcie no i znalazłem problem :smiley: , to jeden z programow malware,spyware tak robi.Wezcie se sciagnijcie IObit 360 np. Po tym juz niemam takiego problemu. Mam myszke tracer exlusive TRM-SR032 tak miedzy nami. Ale raczej jak juz to niekupujcie bezprzewodowych, lepsze na kabel :stuck_out_tongue: .