Myszka bezprzewodowa sie zacina

Kupiłem wczoraj myszke bezprzewodową Easy Touch ET-113RF, ponieważ w starej a4tech klawisze sie psuły. Wiem ze ta myszka nie jest cudem techniki ale nie stać mnie bylo na coś lepszego w tej chwili :].

Problem polega na tym, że kursor myszki w niektórych momentach (np. podczas gdy Firefox otwiera jakąś strone) zwalnia albo sie zacina na sekunde. Zainstalowałem sterowniki z płytki, potem ze strony producenta i nic to nie dało. Podłączałem myszke do portu USB i poprzez zlączke PS/2 i tez nie pomogło (chociaz na złączce ps/2 myszka zacina/zwalnia jakby częściej). Gdy system nie jest obciążony to chodzi super, tylko jak otwieram jakieś okno czy coś to zwalnia/zacina sie, nie zawsze ale dosyć często. #-o

Czego to może być wina? Ta myszka jest badziewna czy problem polega na czymś innym? #-o

Spróbuj wymienić baterie. Taka sytuacja zdarza się jak baterie są padnięte.

No być moze to jest wina tych baterii, w myszce były jakieś McNair made in china (600mAh :lol: ). Kupie jakieś porządne, mam nadzieje ze te baterie sa przyczyną.

Spróbuj jeszcze podłączyć ją do innego portu USB.

Próbowałem, nic to nie daje. Znalazłem jeszcze taki program USB Mouserate Switcher 1.1, ale nie moge go uzyc bo wywala błąd:

“ERROR: Could not find a valid sequence! Please use Windows’ original “usbport.sys”!” Moze dlatego ze mam sp3

Ten komunikat wyskakuje chyba dlatego, bo instalowałeś stery do myszki, a te stery podmieniły plik usbport.sys. Spróbuj je odinstalować.

Usunalem sterowniki i dalej nie da sie uzyc tego programu.

A jaki ty masz komputer bo moze nie spełniasz wymagań i jak jest za duże przeciażenie to Ci sie zacina.

Nie sadzę żebys miał jaiś za słaby ale lepiej sie upewnić

Celeron D 2.53Ghz, 512Ram, Radeon9600Pro, Plta: AsRock P4S61, xp sp3

W dniu 19.06.2008 , o godzinie 15:00 został dopisany post przez adi007

Celeron D 2.53Ghz, 512Ram, Radeon9600Pro, Plta: AsRock P4S61, xp sp3

Słuchajcie no i znalazłem problem :smiley: , to jeden z programow malware,spyware tak robi.Wezcie se sciagnijcie IObit 360 np. Po tym juz niemam takiego problemu. Mam myszke tracer exlusive TRM-SR032 tak miedzy nami. Ale raczej jak juz to niekupujcie bezprzewodowych, lepsze na kabel :stuck_out_tongue: .