Myszka chodzi bardzo płynnie w cs go

Witam, od pewnego czasu mam problem z cs go ponieważ myszka chodzi strasznie dziwnie (płynnie). VSynca mam wyłączonego :confused:

?

Chyba o to chodzi, żeby myszka chodziła płynnie. Jak ma działać. Skokowo? Powiedz coś więcej o co chodzi bo żadnych konkretów nie podałeś.

Ma chodzić tak sztywno tak normalnie, a nie tak płynnie jak bym jakiś film nagrywał i się kręcił dookoła powoli. To działa mniej więcej tak, że jak ruszam myszką powoli to nic takiego, a jak ruszę szybko to gdy już zatrzymam myszkę celownik dalej leci mi np. w prawo tak jak by się rozpędził. Inaczej tego wytłumaczyć nie potrafię. Jedynie możesz sobie włączyć minecrafta i kliknąć F8 to będziesz miał bardzo podobny efekt.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to włączona akceleracja myszki. Zobacz, czy jest włączona, a jeśli tak, to ją wyłącz w ustawieniach gry.

Próbowałem… wyłączona.

Może masz włączoną synchronizację pionową w cs’ie lub w ustawieniach grafiki (: jak masz to ją wyłącz powoduje ona “imput” laga czyli takie coś jakby opuznienie ruchu myszki. A i ta opcja zabiera dużo fps :slight_smile:

Myślę że powodem jest sama myszka, spróbuj jak masz możliwość podłączenia innej myszki lub pożycz na chwilę od jakiegoś dobrego kolegi i wtedy będziesz wiedział, czy czasem nie jest to problem od strony myszki.

Tez mam podobny problem. Zadna myszka nie działa tak precyzyjnie jak kiedyś. W windowsie 6/11 i akceleracja off. 400 dpi w myszce… okolo 3 lata temu z dnia na dzien myszka dostala przyspieszenia i nie wiem czym to moze byc spowodowane. Na poczatku myslame ze to wina samej myszki ale po kupieniu deathaddera,zowie ec1-a, fk1, za11, mionixa itp… (chyba wszystkie myszki bez teoretycznej akceleracji mialem w reku) dalej ten problem wystepowal. Zmienilem podzespoly - procesor,ramy,plyte glowna,zasilacz (tylko grafika zostala) ale i probowalem na zintegrowanej-dalej klops. Podkladki zmienialem-dalej lipa. Instalowalem mousefixy-dalej lipa. Nie wiem, juz brak mi sil ;P. Najbardziej zdziwil mnie fakt, ze po odznaczeniu opcji ‘zwieksz precyzje wskaznika’ myszka chodzi SZYBCIEJ a powinna wolniej ;P. Wydaje mi sie ze cos microsoft schrzanil bo nie robmy wariatow z ludzi xD. Wiem jak myszka dziala, nobem w temacie nie jestem. Od lat zawsze te same ustawienia uzywalem i nagle beng. Nie dosc, ze szybciej zaczela chodzic to totalnie nie precyzyjnie.