Myszka dla lewo/prawo ręcznych z konfiguralnymi przyciskami

Witam

 

Chciałbym kupić myszkę, ale mam problem z zakupem, także prosiłbym o jakieś ciekawe propozycje. Jestem lewo ręczny, a moja dziewczyna prawo ręczna, także myszka nie może być wyprofilowywana, a uniwersalna. Myszka musi mieć duży zasięg bo będę nią obsługiwał komputer z poziomu kanapy z przerzuconym ekranem na TV. Zależy mi bardzo na tym by myszka miała przynajmniej jeden przycisk lub dwa do wywoływania pulpitu lub menu start, by podczas gry nie wstawać do klawiatury by zminimalizować grę, a najlepiej jakby przyciski można było skonfigurować samemu. Cena za jaką jestem w stanie kupić taką mysz to nie więcej niż 100 zł.

 

Zastanawiałem się nad “Microsoft Sculp Comfort”, ale jest trochę za droga i wyprofilowana z przyciskiem dla prawo ręcznych przez co bardzo żałuję :frowning: “Microsoft Sculp Mobile” była by też dobrą opcją gdyby nie krótki zasięg do dwóch metrów bo rzekomo większej odległości nie łapie

 

Jak widzicie zakup myszki w moim przypadku to skomplikowana sprawa także prosiłbym o jakieś ciekawe propozycje :slight_smile: Z góry bardzo dziękuję!