Myszka do 100 zł dla gracza

Witam :slight_smile:

Chciałbym się was poradzić w kwestii myszki. Jej dopusczalna cena to ok. 100 zł. Najlepiej przewodowa na laser. Będzie mi potrzebna do gry.

Na oku mam już :A4TECH XGAME X747 BROW FIRE

Może ktoś ma coś lepszego ? Czekam na sugestie.

Ja polecam A4Tech X748k mam ją i jestem zadowolony : D

http://allegro.pl/mysz-optyczna-a4tech- … 80434.html

Też ją zamówiłem i odbieram w poniedziałek, tylko po co tak drogo, tu masz taniej:

http://www.morele.net/mysz-a4-tech-evo- … sb-266958/

A ja nie polecam w ogóle myszek a4 tech laser szybko się psuje i gubi się na podkładkach .Ze swojej strony polecam myszkę IE 3.0 - http://allegro.pl/item1185123035_intell … eries.html

.Za tą cenę nie znajdziesz nic lepszego do grania.Bo wiadomo że w myszce do gier liczą się bardziej fps niż dpi ;] A jeszcze takie pytanie w co grasz?

@izarc123 - nie wiem, na jakiej podstawie to oceniasz. Może trafiłeś na lipny egzemplarz, ale kiepski laser na pewno nie jest częstą wadą A4-Techów. Prędzej rolka, z nią częściej widywałem problemy. Ale ogólnie A4-Tech robi bardzo dobre myszki. I na plus przemawia właśnie laser przeciwko optykowi w IE 3.0. Poza tym, zwróć uwagę na czas reakcji, gdzie w IE wynosi on 8ms, a w A4-Techu 1ms.

Obecnie gram w CS’a. Grałem w Vietcong’a ,ale moim kupmlom się to znudziło. Uważam Vietcong za najlepszą grę FPS. Grałem też troche w Combat Arms.

A tak pozatym to NFS i Fifa :smiley:

Oceniam to na podstawie własnego doświadczenia trochę się tym zajmuje i myślę że mam trochę większą wiedzę niż ty gdyż połowę z myszek dla graczy miałem i przetestowałem .Dla autora wątku i nie tylko dla niego polecam również lekturę :

http://www.techworks.pl/artykul,240,26, … raczy.html

http://pclab.pl/art28557.html

Ogólnie myszki a4tech charakteryzuja się akceleracją wsteczną ,nie wiem jak jest z tym modelem,myszkę dobierz również do wielkośći swojej dłoni,aby ci dobrze leżała…Hitm3n a kto powiedział że laser jest lepszy od optyka? ,daj mi jakiś dowód ,bo ja np.myślę na odwrót .1ms a 8 ms tego nawet nie odczujesz ;] liczy się komfort grania i jak myszka leży w ręku.Powiedz mi kto z profesionalnych graczy gra na myszce a4tech.Na IE 3.0 gra mnóstwo profesionalistów,widać że masz mało pojęcia w tym temacie.

Do grania w FPS - tylko i wyłącznie myszka OPTYCZNA

Laser jak na razie ma tylko jedną zaletę - nie świeci, we wszystkim innym optyczne myszki są lepsze …

w praktyce wiele myszy laserowych nadaje się co najwyżej do grania w pasjansa,ta za 70 zł róznież ,od 200 zł można szukać myszki z dobrym laserem.

Myszy z diodą LED są ogólnie lepsze - działają na prawie każdej powirzchni, kursor nie szarpie (jak potrafi to robić w laserach), wolniej się gubią

Grasz w cs’a również gram ok.7 lat :smiley: przetestowałem większość myszek. Naprawdę polecam Ci tą IE 3.0 każdy profesionalista by ci ją polecił ,napewno nie będziesz nią zawiedziony.

Obecna technologia laserów jest już na wyższym poziomie, niż była kiedyś, więc i myszki są lepsze. Ale zwracam honor, po przeczytaniu opinii na innych forach faktycznie sensor optyczny LED jest w tym przedziale lepszy, niż laser.

Zależy to też dodatkowo od tego, czy jesteś przyzwyczajony do dużej, czy też małej czułości myszy. Jak do małej, to weź lepiej to IE, ale nawet w wersji 1.1, niewiele się różni od 3.0 (tu poparcie mojego zdania).

Tak zgodzę się IE 1.1 ma bebechy te same co IE 3.0 jedynie paka jest inna.Tylko nie wiem czy dostaniesz nową IE 1.1…

PS. A jednak jest http://allegro.pl/myszka-microsoft-ie-1 … 70271.html :smiley: