Myszka do 100 zł


(Premiera Mine Nu) #1

Tak jak w temacie poszukuję jakiejś w miarę dobrej myszki do 100 zł. Ogólnie chcę kupić ją w sklepie typu avans, neonet, euro bo mi jest potrzebna na dzisiaj. Na stronie ich jest bardzo duża ilość myszek które mają fajny wygląd itp., ale jak wiadomo to się nie liczy bo co po wyglądzie jak jest słaba. Więc bym chciał aby ktoś mi doradził którą kupić myszkę z tak dużej ilości :)  Mysz ogólnie ma służyć do gier.

Oczywiście mysz przewodowa. Wiem również, że sporo jest tematów jakie myszki kupić itp., ale nie znalazłem dla Sb odpowiedzi :wink:

 

http://www.avans.pl/a4tech-mysz-a4tech-evo-xgame-laser-oscar-x760-blue-fire,id-26122

http://www.euro.com.pl/myszy/a4-tech-bloody-v8.bhtml#opis

http://www.euro.com.pl/myszy/a4-tech-xgame-bloody-v7m.bhtml

http://www.euro.com.pl/myszy/a4-tech-xgame-v-track-f3.bhtml

http://www.euro.com.pl/myszy/a4-tech-evo-xgame-laser-oscar-x747-blue-fire.bhtml

http://www.euro.com.pl/myszy/a4-tech-xgame-v-track-f4.bhtml

http://www.euro.com.pl/myszy/genius-x-g510.bhtml

http://www.euro.com.pl/myszy/natec-genesis-gx66.bhtml

http://www.euro.com.pl/myszy/a4-tech-xgame-v-track-r4.bhtml

 

 


(Viliae) #2

Witam

 

Generalnie każda z tych myszek jest dobra (chociaż ja mam wątpliwości co do myszek A4 serii bloody). Jak potrzebujesz coś na szybko to idź do sklepu i weź to co ci najlepiej leży w dłoni. Jeżeli masz gdzieś pod bokiem Saturna to idź sobie obejrzeć myszki Ozone albo Modecoma (te w okolicach 100zł).

 

EDIT: Zapomniałem dodać, każda myszka A4 z serii X7 (ew. Oscar) jest dobra - może nie mistrzostwo świata, ale fajnie się je używa (osobiście posiadam 748k i jestem zadowolony).


(dolar444) #3

Autorze zauważyłem. ze większosc myszek jest to Laser.

Poczytaj gdzieś jak sie te lasery spisują, bo przeważnie w tym przedziale cenowym myszki optyczne wypadają od nich lepiej.


(Daniel Skalski) #4

Polecam Ci kupić pierwszą twoją propozycję, tj. a4tech evo xgame… :smiley: Dostaniesz do tego również fajny program do bindowania roznych pomocnych rzeczy. Ja sam używam a4tech x7 fire i jestem niesamowicie zadowolony. Jeśli grasz w cs’a jest idealna. ^^ Bo ma parę makr wbudowanych w program które uwierz mi dużo ułatwiają grę. 


(Osimaru) #5

Jeżeli faktycznie zależy Ci na najlepszej myszce za te pieniądze to nie kupuj tego a4techa w wymienionych sklepach tylko poszukaj go na allegro z sensorem Avago ADNS 9500. Jest dużo lepszy niż montowany w nich masowo V-track.