Myszka do CS 1.6 :)

Witam Was

Zdaję sobie sprawę, że temat posta może wywołać krótkotrwałe osłabienie, lecz rzecz ma się nie do końca typowo :slight_smile:

Otóż planuję powrócić, po dłuższej rozłące, na łono CS’a w wersji 1.6, by czasami po pracy po prostu zrelaksować się. Oczywiście na pierwszy plan wchodzi brak mychy. 

Wiem, że można przyzwyczaić się do zwykłej z “biedy” za 10 zł, ale cenię sobie komfort rozgrywki.

Rzecz ma się tak, że zawsze ufałem myszkom typu Logitech Mx 518 czy IE 3.0 - chyba najfajniejszym myszkom do CS, lecz zdziwiłem się, że już nie można znaleźć ich na allegro (jako nowe). Przeglądając serwis troszkę zbladłem widząc różnorodność mych i po kilku minutach się pogubiłem. 

Nie zależy mi absolutnie na pierdołach typu ciężarki do wyważania, bajerach oświetleniowych, a jedynie na modelu, który dorówna myszkom powyżej. Budżet wynosi do 130zł. Potrzebuję czegoś sprawdzonego i na prawdę godnego polecenia.

Pozdrawiam

Jeśli mógłbyś dozbierać do 200zł to zdecydowanie polecam Steelseries Rival(Mam i do CS:GO idealna na 1.6 nie testowałem :)