Myszka- grafik (tylko strony www)

Witam,

zaczynam nowy projekt strony i chciałbym wymienić moją myszkę na nową. Potrzebuję dużej precyzji (jak na myszkę - nie w porównaniu do tabletu!!) do Photoshopa. Zastanawiam się czy warto zainwestować w http://www.agito.pl/myszy/logitech-mx-revolution-cordless-laser-mouse.64.36495.html, czy polecacie coś lepszego w niższej cenie?

Dla grafika myszka (z tą precyzją to żart?!)? Tylko tablet jest precyzyjny do grafiki, dziamdzianie myszą jest bezsensowne, chyba że jesteś masochistą…

Nie mam zamiaru tworzyć jakiejś skomplikowanej grafiki. Od tego jest ktoś inny. Potrzebuję dobrą, wygodną myszkę do pracy przy tworzeniu strony, którą czasem będę mógł coś wyciąć, przesunąć… nie sądzę, żebym od razu potrzebował tabletu.

Ok napisałeś że do Photoshop`a. IMO ta mycha jest zbyt droga jak na swoje możliwości (za ta cenę masz tablet z o niebo lepszą kulturą pracy i precyzją). Jesli upierasz się przy myszce to wystarczy porządny optyk z wysoim DPI, no i oczywiście na kablu USB a nie na radiu.

Tę myszkę można już znaleźć za 230 zł, dostanę tablet w takiej cenie?

W tej cenie dostaniesz Wacom Bamboo One A6

jednak IMO, minimum jeśli chodzi o tablety to Wacom Bamboo A6

To może rzeczywiście warto zainwestować. A co byś polecił jako już dobry tablet (nie minimum)? Jeśli mówisz, że warto to jestem gotów zapłacić więcej.