Myszka i klawiatura nie działa podczas instalacji

Myszka i klawiatura nie działa podczas instalacji win7, ale w biosie działa normalnie. Płyta to MSI tomahawk z390.

Standardowy problem, 1. kup na ps2, 2. zmień opcje Bios (nie dalej jak tydzień temu ktoś pokazywał które), 3. zainstaluj 10 :slight_smile: Do wyboru do koloru rozwiązań.

Nie mam zamiaru nic kupować bo i tak nic nie mam. Spróbowałem podłączyć mój stary dysk z systemem też win7 i na nim myszka i klawiatura też nie działa.

Musisz kupić sobie Relanium a następnie znaleźć program do dodania sterowników USB 3.0 do twojej instalki WIN 7 :nauseated_face:

Daj spokój, on już zdecydował, że będzie się kopał z koniem :wink:

Co go obchodzi, ze aktualziacja do 10 jest free, nie kupi i basta :slight_smile:

… no super, a był z podpiętą myszą usb czy ps2 :slight_smile:

Moja rada: wsparcie 7 niedługo się kończy, tak wiem Windows 10 to ZŁO, SYF, TELEMETRIA i PROBLEMY, tylko w Twoim przypadku siedzenie na 7 oznacza znacznie więcej kombinacji niż warto, i tak na 10 przejdziesz. Choćby wtedy jak gry zaczną dirext12 wymagać.

Nie uważam że Windows 10 jest zły ale jak mam ulepszyć moją 7 jak nawet nie mogę nic zrobić na pulpicie

Daj jutro znajomemu 8GB USB i w środę dostaniesz usb instalacyjny, który już myszy na usb obsługuje :wink:

Tak to już jest, że stare systemy operacyjne nie są obsługiwane przez nowe płyty główne i nowe procesory. Albo raczej na odwrót - nowe płyty główne i nowe procesory nie są obsługiwane przez stare systemy.
Na w miarę nowym komputerze nie zainstalujesz Windows 98 czy XP, a na tym są problemy z Windows 7. Da się to obejść, ale to półśrodki, bo Windows 7 jest systemem wygasającym, bez wsparcia podstawowego już od wielu lat, więc nowe funkcje i obsługa nowych urządzeń nie są już dodawane i nigdy już do niego dodane nie zostaną. Rozwiązania - jak wyżej.

1 polubienie