Myszka laserowa do ~140

Witam

Chciałbym kupić myszkę laserową do około 140zł. Chce jej używać do neta i do gier najczęściej gram w COD’a 4 Multi. Oczywiście też gram w inne gry ale najczęściej w coda.

Dzięki za pomoc :slight_smile:

Polecam Microsoft Intellimouse Explorer 3.0 bardzo dobra myszka 9000 fps

http://allegro.pl/listing.php/search?st … ory=0&sg=0

nom ale ona jest optyczna mi potrzebna laserowa bo mam szklane biurko i potrzebna mi laserowa.

a co powiecie o tej

http://allegro.pl/gigabyte-m8000x-6000d … 99345.html

ixrw0w z opisu ta myszka wygląda na optyczną, a nie laserową. :wink: Ja polecam coś od Logitecha:

http://allegro.pl/logitech-m705-maratho … 63412.html

Możesz też coś podobnego na kablu poszukać. Na plus bezprzewodowych (od Logitecha) można zaliczyć, że bardzo dobry system zarządzania energią mają. Ja swoją mam 2,5 roku (MX 620) baterie wymieniałem może z 3 razy. Dla porównania znajomy ma od 0,5 roku A4Tech jakiegoś bezprzewodowego i baterie co 3 tygodnie jakoś wymienia. Bardzo fajne jest kółko, które ma dwa tryby do szybkiego przewijania i “pojedyńczego”. Tego pierwszego używam do pracy z tekstem i internetu. Natomiast drugie w grach się przydaje, gdy trzeba raz przekręcić żeby broń odpowiednia wskoczyła itd. I czasami warto dołożyć trochę i mieć dobrą myszkę, która starczy na długo. :slight_smile:

Witam

Do gier nie polecam bezprzewodowych , do 200 zł Logitech G500 Gaming Mouse , Icon7 Z500 Laser Gaming , ewentualnie jak znajdziesz w tej cenie Razer deathadder .

Pozdrawiam

Gdyby nie musiała być laserowa to bym ci polecił razera deathaddera sam już mam długo czasu i jest ok

to firma dla graczy :slight_smile:

a4tech x748 używam i sobie chwalę :wink:

nie wiem bezprzewodowa odpada miałem 3 i nie jestem zadowolony wiem że może są lepsze ale dałem za nie około 100zł i nie chce kupować już bezprzewodowej, chciałbym żeby była na kablu i była laserowa. Proszę o jakąś rade :stuck_out_tongue_winking_eye: bo każdy inna poleca co do X7 ma różne opinie ale wolał bym coś innego ale jak się nic nie znajdzie to chyba zostanę przy x7