Myszka mi się rozłącza i podłącza

Mam taki problem zakupiłem sobię nowy zasilacz i kartę graficzną i to zamontowałem. I gdy włączyłem komputer to myszka zaczęła się zacisnąć. A z klawiaturom tak niema, a gdy myszkę podłączyłem do laptopa to normalnie działa. Na myszce są ledy i na pulpicie jeszcze nie ma tak źle nie zacina jej tak ale jak włączę jakąś grę to się nie da nic zrobić ledy w myszce mrugają jak bu się cały czas odłączała i podłączała.

Na innym porcie USB to samo?

Może źle zamontowana karta/zasilacz i jest przebicie na maskownice czy porty usb więc zabezpieczenia je wyłączają?

Pod innym wejściem to samo
Tak to samo

Co w takim razie mam zrobić MacG

Zobacz, czy wszystko dobrze podłączyłeś (zasilacz, k. graficzna), czy podłączyłeś poprawnie zasilanie do k. graficznej. Spróbuj dla testu wyciągnąć k. graficzną i jak masz, podłączyć monitor do zintegrowanej.
Myszka - może być zbieg okoliczności.

Zawsze może też zainstalować sterowniki, jeżeli myszka jest specyficzna i ze sterownikami sprawdzić czy będzie działać.

Specyficzna sytuacja, jak znika napięcie dla myszki. Myszka jest urządzeniem, które ma działać po podłączeniu a dodatkowe oprogramowanie np. przypisać funkcje przyciskom.

To pozwolę się spytać, czy ten komputer/laptop gdzie myszka się rozłącza ma zastosowane sterowniki do chipset (w tym USB)? Czasami się sprzęt rozłącza, jak brak tych sterowników. Ja np. miałem problemy z usb na Windows 7 i problemy znikły po doinstalowaniu wspomnianych sterowników. Oczywiście klawiatury chodziły, a myszki nie oraz niektóre pendrive też nie działały prawidłowo bez sterowników do chipsetu. Może to pomoże.

Jest to możliwe a najbardziej przy ustawieniach usypiania urządzeń USB, czyli też by wypadało wyłączyć opcje zasilania dla USB (dla testu). Ja bym też zwyczajnie spróbował na innej myszcze… Windows zwyczajnie potrafi… przestać się lubić z konkretnym urządzeniem (gdzieś pewnie coś z identyfikatorem urządzenia, HAL itd.).

Najlepszę jest to że myszka na bezprzewodowa działa bez problemu

Na pulpicie się jeszczę tak nie zacina ale gdy włączę jakąś grę to nie da się nic zrobić a na bezprzewodowa normalnie działa wszystko

Ale mam dwię myszki i z oby dwoma to samo

Chyba nie mam tych sterowników

Spróbuje zainstalować te sterowniki

To zainstaluj je ze strony producenta płyty głównej (komputer)/bądź producenta laptopa I sprawdź.

Chyba zainstalowałem i dalej to samo

Spróbuj porady @bachus, może ona pomoże.