Myszka na Bluetooth się rozłącza

Nie, moja myszka nie ma auto-wyłączenia

Menedżer urządzeń -> Bluetooth -> Generic Bluetooth Adapter -> Zarządzanie energią, a następnie wyłączyć opcję “Zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia”

Nie ma zarządzanie energią, a nazwa adaptera w Menedżere to “Bluetooth USB Module”

Menedżer urządzeń -> Bluetooth -> Generic Bluetooth Adapter -> Zarządzanie energią, a następnie wyłączyć opcję “Zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia”

Spróbowałem to zrobić na USB, skoro ponoć Bluetooth jest na USB

A w jakich sytuacjach się wyłącza?
To nie jest żaden zaawansowany feature, każda bezprzewodowa myszka chyba tak ma, bo inaczej bateria by szybko padała.

Wyłącza się zawsze, co jakiś czas. Moja nie ma, bo nigdy się nie wyłączyła

Właśnie się myszka rozłączyła

“Bluetooth USB Module” ?

WIN+R
POWERCFG.cpl @0,/EDITPLAN:
OK
Ustawienia USB
Ustawienie wstrzymywania selektywnego USB
Ustawienie : Wyłączone
OK

Już, zobaczymy

Nic nie pomogło :frowning:

Menedżer Urządzeń - Kontrolery USB , Myszy , Urządzenia HID ?

Menedżer Urządzen - SHITTYPC (Nazwa kompa) - Bluetooth - BluetoothMouse3600
W dodatku nadal się rozłącza, ale rzadziej, także Pasek Zaklęć działa tylko na “WIN+C”

A w podanych ścieżkach wyłączyłem możliwość dla przestania działać

Dodam że sterownik jest ze strony Acera

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)

Spróbowałem to wyłączyć dla karty Wi-Fi bo jest razem z BT

Nic. Nadal się rozłącza, spróbuję zaktualizować sterownik

Witaj, Czy udało Ci się rozwiązać problem z tą myszką - niedawno kupiłem właśnie ten model i to oszczędzanie energii jest dla mnie bardziej irytujące niż myślałem. Prześledziłem wątek, wypróbowałem podane rozwiązania - nadal po kilku minutach mysz się rozłącza - znalazłeś na to sposób?

Ja miałem takie cyrki do momentu aż zainstalowałem sterowniki do myszki (nie do bt) ze strony Microsoftu. Jak ręką odjął!

Generalnie

  • Post ma 2 lata
  • Myszkę zmieniłem

Ale tak, zaczęła działać, nie wiem jak

Naprawiła się i usunął konto…