Myszka nie funkcjonuje tak jak powinna

(pawel500) #1

Witam mam pewien problem z myszką. Spadła mi na podłoge i od tego momentu działa tylko i wyłącznie na jednej powierzchni.

Strasznie to dziwne, ale np na blacie stołu działa, a na innym rodzaju blatu ani drgnie. Dodatkowo nie działa kiedy położy się ją na podkładke pod mysz.

Czym to moze być spowodowane i jak to naprawic?

(Ssoske) #2

Możliwe, że uszkodzeniu uległ sensor odpowiadający za interpretację ruchu gryzonia. Jeśli myszka jest jeszcze na gwarancji to warto oddać ją do serwisu. Jeśli nie, możesz spróbować ją rozkręcić i zobaczyć, czy w środku nie ma jakiś widocznych uszkodzeń (np. oderwanego kabelka który trzeba dolutować). Jeśli jednak uszkodzenia będą poważniejsze to z pewnością trudno będzie je znaleźć i naprawić w domowych warunkach. Może masz jakiegoś kolegę, który zna się na naprawie elektroniki. Popytaj.

Pozdrawiam

PS. Co to za myszka?

(Pablo79) #3

Jeśli chodzi o gwarancję to jeżeli w serwisie się dopatrzą że to się stało z winy użytkownika to i tak nie uznają gwarancji

(Ssoske) #4

Zawsze warto spróbować, nie ma nic do stracenia. Wcale nie jest tak łatwo udowodnić, że defekt powstał z winy użytkownika (chyba że chodzi o zalanie produktu)

Pozdrawiam

(pawel500) #5

Hej myszka jest Logitecha. Troche trudno ja rozkręcić. Sprobuje jak bede mial chwile :slight_smile:

-- Dodane 27.11.2009 (Pt) 23:34 --

Słuchajcie a więc tak rozkeciłem Myszke, wyciągnąłem z niej jakieś brudy. Generalnie watpie ze to byl akurat brud no ale coś tam niby wyczyściłem, wyprostowałem to co było zgięte hehe i działa wporządku :slight_smile:

Dziękuję wszystkim a szczególnie Tobie marchewkowypotworze