Myszka nie funkcjonuje tak jak powinna

Witam mam pewien problem z myszką. Spadła mi na podłoge i od tego momentu działa tylko i wyłącznie na jednej powierzchni.

Strasznie to dziwne, ale np na blacie stołu działa, a na innym rodzaju blatu ani drgnie. Dodatkowo nie działa kiedy położy się ją na podkładke pod mysz.

Czym to moze być spowodowane i jak to naprawic?

Możliwe, że uszkodzeniu uległ sensor odpowiadający za interpretację ruchu gryzonia. Jeśli myszka jest jeszcze na gwarancji to warto oddać ją do serwisu. Jeśli nie, możesz spróbować ją rozkręcić i zobaczyć, czy w środku nie ma jakiś widocznych uszkodzeń (np. oderwanego kabelka który trzeba dolutować). Jeśli jednak uszkodzenia będą poważniejsze to z pewnością trudno będzie je znaleźć i naprawić w domowych warunkach. Może masz jakiegoś kolegę, który zna się na naprawie elektroniki. Popytaj.

Pozdrawiam

PS. Co to za myszka?

Jeśli chodzi o gwarancję to jeżeli w serwisie się dopatrzą że to się stało z winy użytkownika to i tak nie uznają gwarancji

Zawsze warto spróbować, nie ma nic do stracenia. Wcale nie jest tak łatwo udowodnić, że defekt powstał z winy użytkownika (chyba że chodzi o zalanie produktu)

Pozdrawiam

Hej myszka jest Logitecha. Troche trudno ja rozkręcić. Sprobuje jak bede mial chwile :slight_smile:

Dodane 27.11.2009 (Pt) 23:34

Słuchajcie a więc tak rozkeciłem Myszke, wyciągnąłem z niej jakieś brudy. Generalnie watpie ze to byl akurat brud no ale coś tam niby wyczyściłem, wyprostowałem to co było zgięte hehe i działa wporządku :slight_smile:

Dziękuję wszystkim a szczególnie Tobie marchewkowypotworze